• Wszystkie ofertyBydgoszczFinanseKontrolingMłodszy Doradca ds. Wsparcia CBK
    Młodszy Doradca ds. Wsparcia CBK
    Nowa
    Finanse
    Alior Bank SA

    Bydgoszcz
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    bankowość

    sprzedaż

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Jakie będą Twoje zadania:

    • wsparcie zespołu w realizacji celów sprzedażowych,
    • bieżąca kontrola transakcji w systemach bankowych
    • kontakt z klientem Biznesowym (korporacje),
    • podstawowa obsługa Klientów Biznesowych. ​

    • posiadasz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz analityczne,
    • w stopniu bardzo dobrym posługujesz się pakietem MS Office,
    • jesteś nastawiony na realizację celów oraz współpracę w zespole,
    • posiadasz wykształcenie wyższe ekonomiczne,
    • potrafisz radzić sobie z presja czasu i konsekwentnie realizujesz swoje obowiązki w pracy.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • pakiet benefitów m.in. kafeteria, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta Multisport, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe 16 godzin na wolontariat „Dzień na U”
    • pracę w oparciu o wartości wspólnie wypracowane przez Aliorowców – odpowiedzialność, otwartość, innowacyjność, zorientowanie na klienta,
    • Alior Uniwersytet – przestrzeń do rozwoju kompetencji zawodowych oraz personalnych
    • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń.
    Wszystkie ofertyBydgoszczFinanseKontrolingMłodszy Doradca ds. Wsparcia CBK