• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKontrolingEkspert ds. Kontrolingu
    Ekspert ds. Kontrolingu
    Nowa
    Finanse
    Alior Bank SA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    kontroling

    analiza finansowa

    Opis stanowiska

    Jeśli jesteś osobą, która:

    • posiada wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: finanse, bankowość, metody ilościowe, ekonomia, matematyka,
    • posiada doświadczenie w przygotowywaniu planów finansowych, monitorowaniu wykonania, raportowaniu zarządczym, analizach strategicznych,
    • posiada doświadczenie w pracy z bazami danych, hurtownią danych oraz praktyczną znajomość pisania zapytań w języku SQL na poziomie przynajmniej średniozaawansowanym,
    • biegle posługuje się pakietem MS Office, w szczególności Excel,
    • jest umysłem ścisłym, ma wysoką zdolność analitycznego myślenia,
    • wyróżnia się inicjatywą w działaniu, dokładnością i samodzielnością, jednocześnie posiadając umiejętność pracy zespołowej.

    Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

    • analizie wyników finansowych w ujęciu zarządczym i przygotowaniu raportów cyklicznych i ad hoc zgodnie z wymaganiami odbiorców wewnętrznych, KNF oraz akcjonariusza dominującego,
    • udziale w procesie planowania finansowego na poziomie Grupy,
    • udziale w procesie zamknięcia miesiąca,
    • przygotowywaniu analiz finansowych wspierających podejmowanie strategicznych decyzji w Banku,
    • rozwoju procesów raportowych w banku we współpracy z zespołem hurtowni danych,
    • współpracy przy projektach strategicznych.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • pracę hybrydową
    • pakiet benefitów m.in. kafeteria, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta Multisport, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe 16 godzin na wolontariat „Dzień na U”
    • pracę w oparciu o wartości wspólnie wypracowane przez Aliorowców – odpowiedzialność, otwartość, innowacyjność, zorientowanie na klienta,
    • Alior Uniwersytet – przestrzeń do rozwoju kompetencji zawodowych oraz personalnych
    • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń.