• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseAnalizaMłodszy Specjalista ds. ryzyka płynności
    Młodszy Specjalista ds. ryzyka płynności
    Nowa
    Finanse
    Alior Bank SA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    SQL

    visual basic

    bazy danych

    Opis stanowiska

    Jeśli jesteś osobą, która:

    • zna SQL, Visual Basic oraz ma doświadczenie w pracy z bazami danych;
    • chce się rozwijać w obszarze ryzyka płynności;
    • jest kreatywna, lubi wyzwania i nowe zadania;
    • chce rozwijać swoje zdolności analityczne;
    • jest samodzielna i odpowiedzialna, potrafi wziąć odpowiedzialność za swoją pracę;
    • posiada wykształcenie o profilu ekonomicznym lub matematycznym
    • posiada znajomość metod pomiaru, kontroli i monitorowania ryzyka płynności;
    • zna język angielski w stopniu co najmniej dobrym

    Mile widziane:

    • doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania ryzykiem rynkowym lub płynności, treasury lub kontrolingu finansowego
    • znajomość wymogów regulacyjnych w zakresie zarządzania ryzykiem płynności (m.in. CRR i inne rozporządzenia UE, rekomendacje i uchwały KNF, wytyczne EBA);

    Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

    • raportowaniu, identyfikacji oraz pomiarze ryzyka płynności;
    • prognozowaniu poziomu ryzyka płynności;
    • rozwijaniu wewnętrznych metod zarządzania ryzykiem płynności;
    • sporządzaniu analiz kierowanych na różne szczeble zarządcze;
    • implementacji nowych i aktualizacji obecnych regulacji wewnętrznych z zakresu ryzyka płynności;

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • pracę hybrydową
    • pakiet benefitów m.in. kafeteria, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta Multisport, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe 16 godzin na wolontariat „Dzień na U”
    • pracę w oparciu o wartości wspólnie wypracowane przez Aliorowców – odpowiedzialność, otwartość, innowacyjność, zorientowanie na klienta,
    • Alior Uniwersytet – przestrzeń do rozwoju kompetencji zawodowych oraz personalnych
    • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń
    Wszystkie ofertyWarszawaFinanseAnalizaMłodszy Specjalista ds. ryzyka płynności