• Wszystkie ofertyKrakówFinanseAnalizaSpecjalista ds. Przeciwdziałania Transakcjom Oszukańczym
    Specjalista ds. Przeciwdziałania Transakcjom Oszukańczym
    Finanse
    Alior Bank SA

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    analiza

    Microsoft Office Excel

    Opis stanowiska

    Jeśli jesteś osobą, która:

    • posiada umiejętności analitycznego myślenia
    • potrafi pracować pod presją czasu
    • interesuje się tematyką bezpieczeństwa transakcji elektronicznych oraz posiada doświadczenie w wykrywaniu i zapobieganiu oszustwom
    • dobrze zna i posługuje się pakietem MC Office (w szczególności Excel)
    • jest dyspozycyjna do pracy w weekend i godzinach nocnych
    • posiada wyższe wykształcenie lub jest studentem ostatniego roku (matematyka, informatyka, statystyka, ekonometria)

    Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

    • monitoringu oraz nadzorze nad operacjami w celu przeciwdziałania transakcjom oszukańczym (w kanałach transakcyjnych: kartowym, Bankowości Internetowej)
    • udziale w kreowaniu i optymalizacji reguł analitycznych wykorzystywanych w zaawansowanych systemach do monitoringu transakcji oraz opracowywaniu zasad i procedur zapobiegania oszustwom
    • ścisłej współpracy z innymi jednostkami Banku zaangażowanymi w proces monitoringu i przeciwdziałania nadużyciom
    • przygotowywaniu raportów z zakresu monitoringu transakcji oszukańczych

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • pracę hybrydową
    • pakiet benefitów m.in. kafeteria, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta Multisport, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe 16 godzin na wolontariat „Dzień na U”
    • pracę w oparciu o wartości wspólnie wypracowane przez Aliorowców – odpowiedzialność, otwartość, innowacyjność, zorientowanie na klienta,
    • Alior Uniwersytet – przestrzeń do rozwoju kompetencji zawodowych oraz personalnych
    • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń.
    Wszystkie ofertyKrakówFinanseAnalizaSpecjalista ds. Przeciwdziałania Transakcjom Oszukańczym