Oferty
Starszy Specjalista ds. Analiz Systemów Motywacyjnych
Nowa
Finanse

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

Microsoft Office Excel

bazy danych

Mile widziane

Microsoft Power Query

MS Power Platform

VBA

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • budowanie modeli analitycznych i symulacyjnych
  • budżetowanie, prognozowanie i kontrolowanie kosztów
  • dostarczanie terminowej i rzetelnej informacji zarządczej z obszaru systemów motywacyjnych
  • wsparcie Menedżera / Eksperta ds. Systemów Motywacyjnych w przygotowywaniu analiz finansowych i efektywnościowych

Nasze wymagania:

  • bardzo dobra znajomość MS Excel, umiejętność pracy z bazami danych
  • umiejętność syntezy, analityki danych oraz wnioskowania
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz działanie w szybko zmieniającym się środowisku pracy
  • komunikatywność, skrupulatność, umiejętność planowania i zarządzania czasem pracy
  • znajomość MS Power Platform, Power Query lub VBA będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę hybrydową
  • pakiet benefitów m.in. kafeteria, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta Multisport, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe 16 godzin na wolontariat „Dzień na U”
  • pracę w oparciu o wartości wspólnie wypracowane przez Aliorowców – odpowiedzialność, otwartość, innowacyjność, zorientowanie na klienta,
  • Alior Uniwersytet – przestrzeń do rozwoju kompetencji zawodowych oraz personalnych