• Wszystkie ofertyKrakówHRInneStażystka/Stażysta w Departamencie Rozwoju i Kultury Organizacyjnej
    Stażystka/Stażysta w Departamencie Rozwoju i Kultury Organizacyjnej
    HR
    Alior Bank SA

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Pragniesz poznać świat bankowości od środka i zdobyć pierwsze doświadczenie?

    Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

    Jeśli chcesz nauczyć się jak:

    • tworzyć oraz aktualizować proste szkolenia i testy e-learningowe
    • w programie Articulate Storyline,
    • montować zrealizowane filmy wideo w programie Adobe Premiere Pro,
    • rozróżniać i kategoryzować zgłoszenia, które wpływają do Zespołu Szkoleń Multimedialnych.

    to, ten staż jest właśnie dla Ciebie!

    Jeżeli jesteś osobą:

    • skrupulatną i dokładną – dbającą o bezbłędną realizację zadań,
    • potrafiącą szybko przyswajać wiedzę,
    • potrafiącą pracować samodzielnie,
    • znającą pakiet Office na poziomie niezbędnym do wykonywania zadań operacyjnych,

    to, szukamy właśnie Ciebie!

    Czujesz, że ten staż został stworzony specjalnie do Ciebie? Aplikuj do nas!

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (płatny 6-miesięczny staż​),
    • elastyczny czas pracy: ½ etatu lub więcej - Ty wybierasz!
    • ciekawy program onboardingowy i opiekę mentora,
    • obszerny pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, 16 godzin na wolontariat i dzień na „U” itp.),
    • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń,
    • ofertę rozwojowa i edukacyjną w programie Alior Uniwersytet.
    Wszystkie ofertyKrakówHRInneStażystka/Stażysta w Departamencie Rozwoju i Kultury Organizacyjnej