Oferty
Senior Category Owner - Health (higiena jamy ustnej, korekcja wzroku, medycyna naturalna)
Nowa
PM

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca hybrydowa
Allegro

Allegro

Jesteśmy częścią czegoś większego. Grupa Allegro to 10 firm tworzących wiodącą w Europie Środkowej markę e-commerce. Baza naszych sprzedawców liczy obecnie około 135 tys. merchantów, a łącznie mamy prawie 18 milionów klientów. Jednym z naszych celów jest rozwijać e-commerce tak, aby zapewniać klientom najlepsze doświadczenia i najprostszy proces zakupowy poprzez platformy sprzedażowe.Chcesz zadbać o to razem z nami? Dołącz do zespołu.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

Microsoft Office Excel

analiza

account manager

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz odpowiadać za rozwój i realizację wyników wybranych kategorii z obszaru Zdrowia (Korekcji wzroku, Higieny jamy ustnej, Medycyny naturalnej ) - w Polsce oraz na rynkach CEE
  • Będziesz analizować asortyment i wskaźniki sprzedażowe oraz śledzić trendy online/ offline w celu identyfikacji luk asortymentowych i możliwości wzrostu kategorii
  • Weźmiesz odpowiedzialność za monitorowanie wyników kategorii, żeby zdiagnozować potencjalne problemy i zaproponować rozwiązania
  • Skoordynujesz ze strony kategorii kampanie wspierające sprzedaż na platformie oraz będziesz współtworzyć roczny kalendarz wydarzeń i aktywacji
  • Będziesz odpowiadać za rozwój współpracy z kluczowymi markami w poprawy ich wyników na Allegro
  • Poprowadzisz projekty z zakresu biznesowo- technologicznego, w ramach którego będziesz pracować z wieloma działami wewnętrznymi w ramach Allegro - od marketingu po technologie

Ze swojej strony oferujemy:

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Pracę w zespole nastawionym na kooperację
  • Model pracy hybrydowej. Mamy świetnie zlokalizowane biura (z w pełni wyposażonymi kuchniami i parkingami dla rowerów) i znakomite narzędzia pracy (podnoszone biurka, interaktywne sale konferencyjne)
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz (do wyboru mamy m.in. pakiety medyczne, sportowe, lunchowe, ubezpieczenia, bony na zakupy)
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas i skoncentrowane na specyfice Twojej pracy
  • Pracę w zespole, na którego wsparcie zawsze możesz liczyć - na pokładzie mamy najlepszych specjalistów i ekspertów w swojej dziedzinie
  • Turystykę zespołową, budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp (m.in. szkolenia z zakresu organizacji pracy, sposobu komunikacji, motywacji do pracy oraz różnych technologii i zagadnień merytorycznych)

Szukamy osób, które:

  • Posiadają doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem kategorią i/lub marką w sektorze Zdrowia (preferencyjnie Korekcji wzroku, Higieny jamy ustnej lub Medycyny naturalnej) - warunek konieczny
  • Znają specyfikę branży zdrowotnej: trendy, producentów, marki oraz kanały sprzedaży
  • Posiadają silnie rozwinięte umiejętności analityczne, a swoje decyzje opierają na danych
  • Nastawione są na współpracę i efektywność biznesową
  • Są samodzielne, zorganizowane oraz dbają o jakość i terminowość realizowanych zadań
  • W sposób proaktywny identyfikują problemy i rekomendują rozwiązania
  • Cechują się otwartością na zmianę, samodzielnością i gotowością do brania odpowiedzialności za przydzielone zadania
  • Znają język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, prezentację i wymianę myśli (min. B2)
  • Biegle posługują się takimi narzędziami jak Excel, PowerPoint
  • Doświadczenie w pracy z technologią oraz znajomość branży e-commerce będą dużym atutem