• Wszystkie ofertyKrakówMarketingeCommerceMarketing Automation Coordinator
    Marketing Automation Coordinator
    Nowa
    Marketing
    Answear.com S.A

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    marketing automation

    Zdolności analityczne

    język angielski

    Opis stanowiska

    Miej realny wpływ na rozwój jednych z największych platform e-commerce w branży fashion w Polsce. Będziesz miał okazję realizować projekty wspólnie ze specjalistami z różnych obszarów: developerami, projektantami UX/UI, testerami, PM i PO od projektów webowych i aplikacji mobilnych, analitykami. Wszystko w ramach Działu Digital Marketingu, który rozwija platformę marketing automation dla Answear.com S.A., Medicine oraz PRM.

     💼 Jakie wyzwania na Ciebie czekają?

    • Koordynowanie pracy zespołu Specjalistów ds. Marketing Automation
    • Praca przy atrakcyjnych projektach marketing automation w firmie będącej liderem w branży e-commerce
    • Współudział w kreowaniu strategii działań i kierunków rozwoju kanału
    • Współtworzenie wyjątkowego doświadczenia zakupowego dla naszych klientów wykorzystując narzędzia wielokanałowej komunikacji
    • Codzienna realizacja oraz rozwój kampanii marketing automation
    • Budowanie bazy wiedzy o użytkownikach i tworzenie segmentów
    • Wsparcie w rozbudowie i utrzymaniu bazy marketingowej firmy
    • Praca na nowoczesnym systemie jednego z liderów rozwiązań dla marketing automation

    🔎 Czego od Ciebie oczekujemy?

    • Minimum trzyletniego doświadczenia w pracy w obszarze marketing automation - mile widziane w retail lub e-commerce
    • Doświadczenia w budowaniu ścieżek zakupowych klienta z wykorzystaniem strategii omnichannel i kanałów email, app push, sms.
    • Praktycznego doświadczenia w pracy z narzędziami klasy marketing automation, znajomość systemu Braze będzie dodatkowym atutem
    • Podstawowe umiejętności obsługi HTML
    • Zdolności analitycznych, umiejętności wyciągania wniosków i przygotowywania rekomendacji w oparciu o dane
    • Kreatywności i wychodzenia z inicjatywą nowych kampanii
    • Zdolności organizacyjnych
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2, co w praktyce oznacza swobodną komunikację z międzynarodowym zespołem i pracę z dokumentacją w języku angielskim
    • Umiejętności pracy zespołowej
    • Proaktywnego nastawienia i ukierunkowania na cele

    ✨ Co oferujemy:

    • Umowę o pracę lub kontrakt b2b - wybór należy do Ciebie!
    • Elastyczne godziny pracy - możliwość pracy hybrydowej
    • Dodatkowe wynagrodzenie poprzez system premiowy
    • Atrakcyjne rabaty na marki odzieżowe z całego świata
    • Prywatną opiekę medyczną w LuxMed oraz ubezpieczenie grupowe
    • Kartę Multisport
    • Dostęp do platformy do nauki języków obcych
    • Dobrą atmosferę i przyjacielskie relacje, które są dla nas bardzo ważne
    Wszystkie ofertyKrakówMarketingeCommerceMarketing Automation Coordinator