• Wszystkie ofertyKrakówMarketingeCommerceSpecjalista ds. Marketing Automation
    Specjalista ds. Marketing Automation
    Nowa
    Marketing
    Answear.com S.A

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    marketing automation

    dobra organizacja pracy

    Zdolności analityczne

    język angielski

    Opis stanowiska

    Miej realny wpływ na rozwój jednych z największych platform ecommerce w branży fashion w Polsce. Będziesz miał okazję realizować projekty wspólnie ze specjalistami z różnych obszarów: developerami, projektantami UX/UI, testerami, PM i PO od projektów webowych i aplikacji mobilnych. Wszystko w ramach Działu Rozwoju E-commerce, który tworzy i rozwija platformę ecommerce dla Answear.com S.A., Medicine oraz PRM.

     💼 Jakie wyzwania na Ciebie czekają?

    • Praca przy atrakcyjnych projektach marketing automation w firmie będącej liderem w branży e-commerce
    • Współtworzenie wyjątkowego doświadczenia zakupowego dla naszych klientów wykorzystując narzędzia wielokanałowej komunikacji
    • Codzienna realizacja oraz rozwój kampanii marketing automation
    • Budowanie bazy wiedzy o użytkownikach i tworzenie segmentów
    • Wsparcie w rozbudowie i utrzymaniu bazy marketingowej firmy
    • Praca na nowoczesnym systemie jednego z liderów rozwiązań dla marketing automation

    🔎 Czego od Ciebie oczekujemy?

    • Minimum dwuletniego doświadczenia w pracy w obszarze marketing automation - mile widziane w retail lub e-commerce
    • Praktycznego doświadczenia w pracy z narzędziami klasy marketing automation, znajomość systemu Braze będzie dodatkowym atutem
    • Podstawowe umiejętności obsługi HTML
    • Zdolności analitycznych, umiejętności wyciągania wniosków i przygotowywania rekomendacji w oparciu o dane
    • Kreatywności i wychodzenia z inicjatywą nowych kampanii
    • Zdolności organizacyjnych
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2, co w praktyce oznacza swobodną komunikację z międzynarodowym zespołem i pracę z dokumentacją w języku angielskim
    • Umiejętności pracy zespołowej

    ✨ Co oferujemy:

    • Umowę o pracę lub kontrakt b2b - wybór należy do Ciebie!
    • Elastyczne godziny pracy - możliwość pracy hybrydowej
    • Dodatkowe wynagrodzenie poprzez system premiowy
    • Atrakcyjne rabaty na marki odzieżowe z całego świata
    • Prywatną opiekę medyczną w LuxMed oraz ubezpieczenie grupowe
    • Kartę Multisport
    • Dostęp do platformy do nauki języków obcych
    • Dobrą atmosferę i przyjacielskie relacje, które są dla nas bardzo ważne

    Wszystkie ofertyKrakówMarketingeCommerceSpecjalista ds. Marketing Automation