Oferty
HR Business Partner
Nowa
HR

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

angielski

Opis stanowiska

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy doświadczonego HR Business Partnera z językiem angielskim.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie kadry zarządzającej w kwestiach związanych z polityką pracowniczą (zmiany organizacyjne, decyzje płacowe).
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska administracyjne, specjalistyczne i kierownicze.
  • Zarządzanie procesem szkoleń: od identyfikacji potrzeb, przez realizację, po podsumowanie.
  • Budowanie trwałych relacji z przełożonymi i pracownikami w dedykowanych działach.
  • Współpraca przy procesie oceny rocznej i przeglądzie talentów.
  • Rozwiązywanie konfliktów w zespołach.
  • Systematyczne zgłębianie specyfiki firmy oraz branży w celu lepszego zrozumienia potrzeb biznesowych i identyfikacji ryzyk.
  • Udział w działaniach Employer Branding.
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemach HR (Workday, SAP).
  • Wsparcie innych członków zespołu HR w codziennych zadaniach oraz realizacja dodatkowych zadań.
  • Aktywny udział w projektach na poziomie krajowym, regionalnym i globalnym.

Oczekiwania:

  • Ukończone studia wyższe, preferowane kierunki: Psychologia, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży produkcyjnej.
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego (min. poziom C1).
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Doświadczenie w pracy z programami kadrowo-płacowymi (SAP, Workday).
  • Umiejętność pracy z wieloma priorytetami i pod presją czasu.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz analiza danych.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne.
  • Prawo jazdy kat. B.