• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaHRRecruitmentHR Intern
    HR Intern
    HR
    Antal Sp. z o.o.

    HR Intern

    Rodzaj pracy
    Praktyka/Staż
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    angielski

    HR

    Opis stanowiska

    Twój zakres zadań:

    • wsparcie w realizacji procesów rekrutacyjnych (redagowanie i publikacja ogłoszeń, selekcja kandydatów, organizacja i uczestniczenie w spotkaniach, wyszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów),
    • wsparcie w organizacji szkoleń/warsztatów
    • pomoc w działaniach rozwojowych i EB
    • wsparcie działu HR w wielu ciekawych projektach i inicjatywach

    Jeżeli:

    • chcesz zdobyć doświadczenie w obszarze HR w międzynarodowej agencji doradztwa personalnego,
    • studiujesz bądź jesteś absolwentem/ką psychologii, socjologii lub ZZL
    • liczy się dla Ciebie praca w środowisku dbającym o przyjazne relacje i dająca możliwość wdrażania własnych inicjatyw
    • znasz język angielski na poziomie min. B2
    • potrafisz planować i ustalać priorytety
    • masz bardzo dobre umiejętności interpersonalne
    • jesteś osobą analityczną, sumienną, zaangażowaną i zdeterminowaną
    • mile widziane pierwsze doświadczenia w rekrutacji/ selekcji kandydatów lub HR

    To znaczy, że powinieneś aplikować!

    Oferujemy:

    • płatny staż w wewnętrznym dziale HR i współpracę z najlepszymi Headhunterami na rynku
    • opiekę wyrozumiałego Mentora, z którym wspólnie będziesz prowadził wiele projektów i inicjatyw HR
    • unikalną możliwość budowania marki osobistej w mediach i w branży
    • możliwość awansu w strukturach firmy
    • pakiet szkoleń i możliwość czerpania z firmowych dobrych praktyk i doświadczeń