• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaHRRecruitmentAccount Coordinator
    Account Coordinator
    Nowa
    HR
    MAOBI GROUP Sp. z o.o.

    Warszawa
    1 648 - 2 408 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    priorytetyzacja

    dobra organizacja pracy

    język niemiecki

    multitasking

    odpowiedzialność

    praca w grupie

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków:

    • Kontakt z pracownikami tymczasowymi, zarządzanie ich czasem pracy i układanie grafików.
    • Wpływ na zespołową realizacje projektów rekrutacyjnych z obszaru transportu.
    • Zarządzanie bazą pracowników tymczasowych oraz aspektami ich codziennej pracy na terenie Niemiec takimi jak: urlopy, zakwaterowanie, zwolnienia lekarskie.
    • Współpraca w teamie z Account Managerem w zakresie aktualnych potrzeb rekrutacyjnych.
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz bieżący kontakt z pracownikami.

    Nasze wymagania:

    • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (min. B1) – warunek KONIECZNY
    • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z pracownikami.
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne.
    • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i umiejętność pracy w zespole.
    • Znajomość pakietu MS Office.

    Mile widziane:

    • Wyksztalcenie w kierunku logistyka, zarzadzanie, produkcja lub pokrewne.
    • Znajomość jednej z branż: Transport / Logistyka.
    • Znajomość narzędzi do zarządzania procesem rekrutacji.
    • Doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współprace b2b
    • stałe wynagrodzenie plus prowizja
    • praca hybrydowa (2 dni na miesiąc)
    • atrakcyjny system benefitów (karta lunchowa, opieka medyczna ze stomatologią)
    • dofinansowanie do nauki języka niemieckiego 50%
    • program rekomendacji pracowników
    • elastyczny czas pracy
    • profesjonalny onboarding przygotowujący w pełni do roli

    1 648 - 2 408 USD