• Wszystkie ofertyTomaszów MazowieckiLogistykaLogistykaKierownik Magazynu
    Kierownik Magazynu
    Nowa
    Logistyka
    Antal Sp. z o.o.

    Tomaszów Mazowiecki
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    SAP

    WMS

    Opis stanowiska

    Dla naszego klienta, lidera w branży motoryzacyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

    Kierownik / Kierowniczka Magazynu

    Zakres Twoich obowiązków:

    • koordynacja pracy oraz prawidłowego funkcjonowania magazynu i logistyki wewnętrznej
    • nadzorowanie procesu przyjęcia dostaw materiałów
    • kontrola stanu przechowywanych materiałów w podległych magazynach.
    • zapewnienie zgodności fizycznych stanów magazynowych z danymi w systemie SAP
    • nadzorowanie inwentaryzacji cyklicznej
    • nadzorowanie i koordynacja procesów logistycznych (Kanban, przepływy materiałów, opakowania).
    • zapewnienie poprawności i zgodności wysyłek zgodnie z dyspozycjami działu obsługi klienta.
    • nadzór nad gospodarką magazynową.
    • opracowywanie koncepcji logistycznych dla nowych projektów oraz wymogów technicznych, systemów i urządzeń na potrzeby logistyki wewnętrznej.
    • obsługa wewnątrzzakładowego obiegu odpadów.
    • optymalizacja kosztów funkcjonowania działu
    • kierowanie zespołami głównymi oraz egzekwowanie przestrzegania zasad BHPiOŚ

    Czego oczekujemy od Ciebie:

    • doświadczenia na zbieżnym stanowisku w środowisku produkcyjnym – minimum 2 lata
    • dobrego poziomu języka angielskiego (min B2)
    • znajomości zasad i przepisów BHP dot. Magazynu
    • znajomości oprogramowania SAP
    • udziału w projektach optymalizacyjnych
    • znajomości Lean Management
    • znajomości systemów WMS
    • umiejętności liderskich ( zarządzanie zespołem, komunikacja z podwładnymi, rozwiązywanie konfliktów)

    Mile widziane:

    • doświadczenie w firmie z branży Automotive
    • znajomość VSM (Value Stream Mapping)

    Co oferuje Twój przyszły pracodawca:

    • mające realny wpływ na działanie organizacji stanowisko w międzynarodowej firmie, współpracującej z największymi graczami z rynku automotive
    • pakiet prywatnej opieki medycznej
    • dofinansowanie nauki języków obcych
    • ubezpieczenie na życie
    • elastyczny czas pracy
    • dodatkowe świadczenia socjalne tj. wczasy pod gruszą, paczki świąteczne

    Proces rekrutacyjny:

    1. Po akceptacji Twojej aplikacji skontaktuje się z Tobą telefonicznie Konsultant Antal.
    2. Rozmowa telefoniczna z HRBP organizacji.
    3. Spotkanie bezpośrednie z Kierownikiem Logistyki + factory tour.
    4. Decyzja.