Oferty
Specjalista ds. marketingu i wsparcia administracji
Marketing

5 500 - 6 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

marketing

Adobe Photoshop

Canva

social media

Opis stanowiska

Dla naszego międzynarodowego klienta specjalizującego się w dostarczaniu rozwiązań na rynku energetycznym poszukujemy specjalisty ds. administracji oraz wsparcia marketingu.

Specjalista ds. marketingu i administracji

Zakres obowiązków:

  • Lokalne (Polska) wdrożenie i prowadzenie strategii wizerunkowej i marketingowej Grupy
  • Prowadzenie profili na portalach społecznościowych, tworzenie postów do prowadzonych kanałów, promowani treści, odpowiedzialność za treść publikacji na stronie internetowej organizacji
  • Opracowywanie i wdrożenie strategii digital marketing w na platformach SoMe (m.in. LinkedIn, Facebook, YouTube) dla organizacji w Polsce
  • Tworzenie koncepcji wizualnych (grafik)