Oferty
Dietetyk Kliniczny / Dietetyk Sportowy
Zdrowie

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

DIETETYK SPORTOWY

DIETETYK KLINICZNY

Opis stanowiska

Szukasz długofalowego rozwoju w zawodzie dietetyka? Jeżeli tak, to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Praca w naszym zespole pozwoli Ci poznać najnowocześniejsze narzędzia pracy, zdobyć cenne doświadczenie oraz zagwarantować długotrwałą stabilność zawodową.

Szukamy osób pragnących rozwijać się w jednej z dwóch specjalizacji:

DIETETYK KLINICZNY | DIETETYK SPORTOWY

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie wizyt (pomiar składu ciała, wywiad zdrowotno-żywieniowy)
  • przygotowywanie indywidualnych jadłospisów na podstawie informacji o stanie zdrowia pacjenta
  • interpretacja i zlecanie badań lekarskich
  • omawianie z pacjentem zasad stosowania jadłospisu i założonych celów terapii
  • bieżące modyfikowanie procesów terapeutycznych
  • działalność edukacyjna i szkoleniowa

Nasze wymagania

  • wykształcenia kierunkowego: dietetyk
  • odpowiedzialności, zaangażowania
  • umiejętności działania na samodzielnym stanowisku pracy
  • umiejętności obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zaawansowany system szkolenia przygotowujący do praktycznego wykonywania zawodu
  • kompleksowe wyposażenie warsztatu pracy (wszystkie niezbędne oprogramowania)
  • wszystkie materiały reklamowe, szkolenia marketingowe
  • własną stronę internetową z zaawansowanymi funkcjami interaktywnymi
  • stałą opiekę techniczną, graficzną, marketingową, księgową i prawną
  • kompleksowe wsparcie w zakresie pozyskania środków na uruchomienie działalności
  • wsparcie w zakresie działalności reklamowej w mediach społecznościowych (prowadzenie FB, reklama Adwords)

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • szkolenia zawodowe

I etap rekrutacji - spotkanie on-line

  • Krótka prezentacja firmy
  • Przedstawienie ofert pracy w zawodzie dietetyka oraz krótka charakterystyka oferowanych stanowisk:
  • Oferta zatrudnienia na stanowisko dietetyka (praca etatowa)
  • Oferta zatrudnienia jako pomoc dietetyka (umowa zlecenie)
  • Oferta uruchomienia samodzielnego gabinetu dietetycznego
  • Możliwości rozwoju, zarobki
  • Szczegółowe omówienie wsparcia zawodowego

II etap rekrutacji - w siedzibie APZ

  • Rozmowa kwalifikacyjna dla wybranych kandydatów z I etapu rekrutacji
  • Ustalenie zasad finansowych pracy/współpracy
  • Szczegółowe omówienie zakresu zadań
  • Rejestracja kandydata w bazie pracodawców

III etap - rekrutacji - w siedzibie APZ

  • Przygotowanie umowy pracy/współpracy
  • Wdrożenie przygotowawcze do zawodu
  • Szkolenie w zakresie prawidłowego układania programów żywieniowych
  • Szkolenie z oprogramowań firmowych i obsługi klienta