• Wszystkie ofertyKrakówZdrowieOpieka medycznaLekarz medycyny estetycznej
    Lekarz medycyny estetycznej
    Nowa
    Zdrowie
    Arcadia Clinic

    Kraków
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    medycyna estetyczna

    Opis stanowiska

    Arcadia Clinic, nowoczesna klinika medycyny estetycznej zlokalizowana w sercu krakowskiego Zabłocia, poszukuje doświadczonego i zaangażowanego lekarza medycyny estetycznej do swojego zespołu. Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość świadczonych usług, pragniesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, współpracując z ekspertami z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii, serdecznie zapraszamy do przesłania aplikacji.

    Zakres obowiązków:

    • Przeprowadzanie konsultacji oraz ustalanie planów leczenia
    • Wykonywanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej zgodnie z najlepszymi praktykami i standardami bezpieczeństwa.
    • Budowanie trwałych relacji z pacjentami opartych na zaufaniu, profesjonalizmie i empatii

    Oczekiwane doświadczenie w wykonywaniu zabiegów, m.in.:

    • Zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej
    • Wypełniacze (usta, wolumetria)
    • Stymulatory tkankowe
    • Zabiegi autologiczne

    Wymagania:

    • Aktualne prawo wykonywania zawodu
    • Znajomość nowoczesnych technik i procedur z zakresu medycyny estetycznej.
    • Minimum 2 lata doświadczenia w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej
    • Dyplom ukończenia studiów podyplomowych z medycyny estetycznej

    Mile widziane:

    • Dodatkowe certyfikaty z zakresu zabiegów medycyny estetycznej będą mile widziane
    • Portfolio zawierające zdjęcia efektów zabiegów medycyny estetycznej

    Oferujemy:

    • Umowę B2B z elastycznymi warunkami współpracy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju zawodowego
    • Pracę w rozwijającej się klinice o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach oraz kongresach
    • Dostęp do najnowocześniejszego sprzętu i technologii w nowoczesnych, przestronnych gabinetach
    • Kompleksową organizację pracy w gabinecie, wspierającą efektywne wykonywanie obowiązków- Przyjazną atmosferę pracy w zespole specjalistów, który ceni współpracę i wzajemne wsparcie

    Prześlij aplikację na cv@arcadiaclinic.pl wpisując w tytule „LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ”.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).