Oferty
Starszy Specjalista/ Główny Specjalista w Departamencie Bezpieczeństwa
Nowa
Inne

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

wykształcenie wyższe

Cyberbezpieczeństwo

branża IT

Opis stanowiska

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Starszy Specjalista/Główny Specjalista w Departamencie Bezpieczeństwa

Stanowisko pracy ds. cyberbezpieczeństwa 1/Stanowisko pracy ds. cyberbezpieczeństwa 2

Miejsce pracy: Warszawa

nr ref.: ARiMR/DB/109/24

Liczba poszukiwanych kandydatów/wymiar etatu: 1 osoba/1 etat - umowa o pracę

Oferujemy:

  • przejrzyste zasady wynagradzania,
  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

Główne obowiązki:

  • identyfikowanie zagrożeń dla bezpieczeństwa informacji, związanych z cyberbezpieczeństwem i opracowywanie propozycji ich usunięcia lub minimalizacji,
  • nadzór nad systemem ochrony przed wyciekiem danych w tym tworzenie polityk ochrony danych, klasyfikacji informacji oraz dopuszczonego jej przepływu w tym systemie,
  • sprawowanie nadzoru nad realizacją zadań z obszaru cyberbezpieczeństwa przez wykonawców zewnętrznych,
  • opracowywanie planów przeprowadzania testów bezpieczeństwa, wykonywania testów penetracyjnych (sieci/aplikacji),
  • analiza wykrytych podatności, opracowywanie raportów i monitorowanie procesu usuwania podatności,
  • zarządzanie incydentami bezpieczeństwa informacji (rejestracja, analiza, postępowanie wyjaśniające),
  • monitorowanie i analiza zdarzeń w systemach informatycznych ARiMR pod kątem występowania zagrożeń w cyberprzestrzeni,
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe, kierunek: informatyka, cyberbezpieczeństwo lub pokrewne techniczne,
  • udokumentowany co najmniej dwuletni staż pracy,
  • znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa sieci, systemów operacyjnych, aplikacji, danych i urządzeń np. WAF, SIEM, DLP, VPN, PKI, XDR, PIM/PAM,
  • znajomość i umiejętność praktycznego wykorzystania narzędzi i technik stosowanych w cyberbezpieczeństwie,
  • wiedza w zakresie w zakresie rodzajów ataków tj. phishing, DDoS, ransomware, malware,
  • znajomość standardów, norm, regulacji i dobrych praktyk dotyczących cyberbezpieczeństwa,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji.

Wymagania pożądane:

  • posiadanie certyfikatów/szkoleń potwierdzających kwalifikacje w zakresie cyberbezpieczeństwa (CISSP, CISM, CEH),
  • znajomość metod szacowania i oceny ryzyka w cyberbezpieczeństwie,
  • znajomość zasad przygotowywania planów zachowania ciągłości działania oraz planów odtwarzania,
  • praca na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • zdolności analityczne.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • kwestionariusz dla kandydata wraz z oświadczeniem dotyczącym przetwarzania danych osobowych załączony do ogłoszenia (treść oświadczenia jest do pobrania pod ogłoszeniem na stronie ARiMR- https://www.gov.pl/web/arimr/arimrdb10924)
  • list motywacyjny,
  • kserokopie/skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i staż pracy.

Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej

Dokumenty należy składać w terminie do: 06 listopada 2024 r. (liczy się data wpływu do ARiMR)

listownie pod adresem:

ul Poleczki 33, 02-822 Warszawa

z dopiskiem: ARiMR/DB/109/24

osobiście:

Kancelaria Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa:

ul. Poleczki 33 (budynek A2 Poleczki Business Park), Warszawa

(kancelaria czynna w godz.: 730- 1530)

Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach

z dopiskiem: ARiMR/DB/109/24

lub mailowo na adres: rekrutacja@arimr.gov.pl

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych

w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.

W związku z ustawą z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. z 2024 poz. 928) w Agencji Restrukturyzacji

i Modernizacji Rolnictwa obowiązuje Procedura zgłoszeń wewnętrznych, z którą zapoznać się można pod adresem:

Oferty niekompletne, niepodpisane lub otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.

Dokumenty aplikacyjne zgromadzone w związku z pozyskiwaniem kandydatów na wolne stanowisko pracy w ARiMR, podlegają zniszczeniu niezwłocznie po zakończeniu tego procesu.

ARiMR zastrzega sobie możliwość odstąpienia od przeprowadzonego naboru w każdym czasie i bez podania przyczyny.

Dodatkowe informacje udzielane będą pod numerem tel. 022 318 40 34