Oferty
Wdrożeniowiec Systemów Informatycznych
Support

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Asseco Data Systems

Asseco Data Systems S.A. dostarcza produkty, usługi i rozwiązania informatyczne bazujące na oprogramowaniu własnym oraz firm trzecich dla przedsiębiorstw oraz administracji samorządowej.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

Jira

Atlassian Confluence

Microsoft Office

Opis stanowiska

Pion Rozwiązań Komunalnych Asseco Data Systems odpowiada za współpracę z przedsiębiorstwami ciepłowniczymi i wodociągowymi. Tworzy i wdraża oprogramowanie wspomagające pracę przedsiębiorstw w zakresie procesów: masowego wystawiania faktur, work-flow i modułów technicznych. Nasze oprogramowanie działa w większości miast wojewódzkich w Polsce. Nasze projekty cechuje stabilność i duża skala.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy.

🌍Warszawa, ul. Adama Branickiego 13

Zadania:

  • wdrożenia systemów informatycznych dla klientów,
  • testowanie oprogramowania,
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji,
  • tworzenie dokumentacji użytkownika,
  • udzielanie konsultacji telefonicznych, dotyczących obsługi oprogramowania,
  • spotkania z Klientami w ich siedzibie,
  • analiza wymagań oraz przygotowanie studium wykonalności zmian w oprogramowaniu,
  • analiza procesów biznesowych Klientów.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Energetyka, Matematyka, Informatyka, Inżynieria Środowiska,
  • doświadczenie przy wdrażaniu systemów IT lub doświadczenie zawodowe w działach technicznych, obsługi klienta, księgowych przedsiębiorstw wodociągowych lub ciepłowniczych,
  • zdolności analityczne,
  • biegła znajomość pakietu MS office,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat.B,
  • komunikatywność, skrupulatność, inicjatywa, samodzielność,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji biznesowych,
  • umiejętność współpracy z ludźmi,
  • poczucie odpowiedzialności,
  • wysoka kultura osobista.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnych obowiązkach,
  • znajomość zagadnień związanych z procesem wytwarzania oprogramowania,
  • znajomość narzędzi JIRA i Confluence,
  • znajomości systemów bilingowych.

Oferujemy:

  • Dofinansowanie biletów do kina, teatru itp.,
  • Spotkania integracyjne,
  • Dofinansowanie wypoczynku,
  • Boxy powitalne dla nowych pracowników,
  • Dostęp do zaawansowanych technologii,
  • Pracę w największej spółce IT,
  • Drużyna Asseco Active Team
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Kartę Multisport,
  • Playroomy,
  • Owocowe poniedziałki,
  • Prywatną opiekę medyczną.