• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingMarket Research Manager
    Market Research Manager
    Marketing
    Assembly Digital Commerce

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    badania rynku

    angielski

    zarządzanie zespołem

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Kontrakt B2B

    Warszawa – hybrydowo

    Opis firmy:

    Najnowszy projekt, do którego poszukujemy osoby na stanowisko Market Research Manager, należy do Grupy Stagwell – globalnej sieci, która zrzesza ponad 70 wiodących firm marketingowych na świecie. Jako liderzy w branży, realizujemy innowacyjne i inspirujące projekty, które kształtują przyszłość marketingu. Nasi pracownicy mają okazję brać udział w tworzeniu wyjątkowych rozwiązań oraz angażować się w inicjatywy, które wyznaczają nowe standardy. Nasze motto: „Together, We Are Transforming Marketing”, doskonale oddaje naszą misję i ducha współpracy, który nas napędza.

    Zakres obowiązków:

    ·      doradztwo w zakresie organizacji i optymalizacji pracy Zespołu Badawczego oraz wspieranie jego członków w realizacji założonych celów

    ·      monitorowanie współpracy z analitykami

    ·      dobieranie metodologii i schematu badania do zapotrzebowania Klienta

    ·      współuczestnictwo w fazie koncepcyjnej - tworzeniu ofert

    ·      odpowiadanie za fazę wykonawczą w projektach ilościowych i jakościowych: tworzenie narzędzi, nadzór nad skryptowaniem, fieldem, analizami i raportami

    ·      prowadzenie spotkań, prezentacji i sesji warsztatowych z pracownikami i Klientami

    ·      tworzenie analiz i interpretacji wyników badań ilościowych, opracowanie raportów i tworzenie prezentacji

    ·      tworzenie/współtworzenie narzędzi badawczych

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie w badaniach rynku - minimum 5 lat

    •       Umiejętność doradzania w zakresie organizacji pracy zespołu badaczy lub kierowania pracą zespołu

    •       Pasja do badań oraz doświadczenie w badaniach ilościowych, z chęcią rozwoju w obszarze badań jakościowych.

    •       Doświadczenie w realizacji projektów dla firm z branży FMCG.

    •       Umiejętność pracy z Klientem

    •       Dążenie do ciągłego rozwoju zawodowego.

    •       Zdolność do efektywnej pracy w dynamicznie zmieniających się warunkach.

    •       Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, język polski na poziomie ojczystym.

    Dlaczego to wyjątkowa szansa?

    Jest to szansa dla odważnych i kreatywnych osób, która jest okazją do współtworzenia nowej firmy z bardzo atrakcyjną ofertą na rynku „wiedzy” i danych. W tej roli będziesz mieć możliwość rozwijania produktów opartych na unikalnych zasobach od polskiego partnera rynkowego oraz nauki i wdrażania nowoczesnych metodologii i technologii.

    Benefity:

    •       Możliwość pracy hybrydowej.

    •       Płatne dni wolne na umowie B2B.

    •       Prywatna opieka medyczna.

    •       Dostęp do platformy wellbeingowej.

    •       Dostęp do platformy do nauki języków.

    Nasz proces rekrutacji:

    1. Rozmowa telefoniczna z rekruterem.
    2. Podpisanie umowy NDA.
    3. Rozmowa online.