• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaPMProject Manager
    Project Manager
    PM
    Assembly Digital Commerce

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    polski

    project management

    multitasking

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Kontrakt B2B

    Warszawa - hybrydowo

    O nas:

    Nasz zespół tworzy startup w strukturach globalnej korporacji - Grupy Stagwell. Naszą misją jest zmiana reguł gry na rynku badań, marketingu i danych. Napędzają nas Innowacja i kreatywność , a praca z nami daje możliwość współtworzenia niestandardowego projektu i pionierskiego rozwiązania na polskim rynku. Cechuje nas partnerskie podejście, ambicja, pozytywne nakręcenie i otwartość. Jeśli chcesz działać autonomicznie, mieć wpływ i kreować nowe rozwiązania, dołącz do nas!

    O roli:

    Poszukujemy Project Managera, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie naszymi wewnętrznymi projektami. Twoim zadaniem będzie zapewnienie terminowej realizacji zadań, koordynowanie harmonogramów oraz nadzorowanie, aby wszystkie osoby w zespole dostarczały swoje projekty zgodnie z ustalonymi terminami. Oczekujemy od kandydata doskonałych umiejętności komunikacyjnych, zdolności do efektywnego zarządzania wieloma projektami jednocześnie oraz umiejętności utrzymania porządku i kontroli nad postępami prac. Jeśli czujesz się dobrze w dynamicznej roli operacyjnej, stanowiącej kluczowy element układanki zespołu i masz naturalną zdolność do organizacji, to stanowisko jest dla Ciebie.

    Zakres obowiązków:

    ·      Zarządzanie projektami: Nadzór nad prawidłową realizacją projektów zgodnie z założonym planem.

    ·      Terminy i harmonogramy: Tworzenie oraz monitorowanie szczegółowych planów, aby zapewnić terminowe wykonanie zadań.

    ·      Współpraca zespołowa: Zapewnienie jasnej komunikacji w zespole i sprawnej współpracy między działami.

    ·      Raportowanie postępów: Regularne informowanie o statusie projektów, potencjalnych opóźnieniach i ryzykach.

    ·      Zarządzanie zasobami: Współpraca z liderami zespołów w celu zapewnienia optymalnego wykorzystania zasobów.

    ·      Zarządzanie ryzykiem: Identyfikowanie potencjalnych problemów i podejmowanie działań zapobiegawczych.

    ·      Dokumentacja: Dbanie o odpowiednie prowadzenie dokumentacji i bieżące udostępnianie informacji o postępach.

    ·      Narzędzia projektowe: Wykorzystanie narzędzi takich jak Jira, Trello, czy Monday.com do monitorowania projektów.

    ·      Optymalizacja procesów: Proponowanie usprawnień w celu poprawy efektywności pracy zespołu.

    Nasze oczekiwania:

    ·      Szukamy osoby z doświadczeniem na stanowisku Project Managera, która potrafi elastycznie podchodzić do realizowanych zadań i rozumie specyfikę pracy w dynamicznie rozwijającym się środowisku.

    ·      Kandydat powinien cechować się wyjątkowymi umiejętnościami organizacyjnymi, zdolnością do jednoczesnego zarządzania wieloma powiązanymi projektami i znajdywania efektywnych rozwiązań.

    ·      Oczekujemy, że osoba na tym stanowisku będzie otwarta na zmiany oraz odważnie podejmować wyzwania, nawet w sytuacjach, w których początkowo może nie czuć się w pełni komfortowo.

    ·      Kluczowe jest zorientowanie na poszukiwanie rozwiązań – potrzebujemy osoby, która będzie proaktywnie dążyć do realizacji celów, niezależnie od napotykanych przeszkód.

    ·      Nieodzowna jest znajomość języka polskiego na poziomie ojczystym, języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (min. B2/C1)

    ·      Mile widziane: doświadczenie w pracy w środowisku startupowym i/lub agencji eventowej/marketingowej

    ·      Jeśli cenisz sobie pracę w kreatywnym, innowacyjnym zespole, który stale poszukuje nowych rozwiązań, zapraszamy do współpracy!

    Dlaczego to wyjątkowa szansa?

    Jest to szansa dla odważnych i kreatywnych osób, która jest okazją do współtworzenia nowej firmy z bardzo atrakcyjną ofertą na rynku „wiedzy” i danych. W tej roli będziesz mieć możliwość rozwijania produktów opartych na unikalnych zasobach od polskiego partnera rynkowego oraz nauki i wdrażania nowoczesnych metodologii i technologii.

    Benefity:

    ·      Elastyczna praca hybrydowa – łączymy to, co najlepsze w pracy zdalnej i biurowej.

    ·      Płatna przerwa w świadczeniu usług na B2B – wiemy, że odpoczynek to podstawa efektywności.

    ·      Prywatna opieka medyczna – dbamy o Twoje zdrowie, żebyś Ty mógł skupić się na wyzwaniach.

    ·      Dostęp do platformy wellbeingowej – Twoje dobre samopoczucie jest dla nas priorytetem.

    ·      Dostęp do platformy do nauki języków – rozwijaj swoje kompetencje bez ograniczeń.

    ·      Doskonała kawa i chillout zone w biurze – każda kreatywna głowa potrzebuje dobrej przerwy!

    ·      Inspirowanie się nawzajem – pracujemy w zgranym zespole, który dzieli się wiedzą i energią każdego dnia.

    Nasz proces rekrutacji:

    1.     Rozmowa telefoniczna z rekruterem.

    2.     Podpisanie umowy NDA.

    3.     Rozmowa w naszym biurze w warszawskim Centrum Koneser.