• Wszystkie ofertyKatowiceInżynieriaInneStaż w dziale Sprzedaży Oprogramowania Przemysłowego (SCADA,MES)
    Staż w dziale Sprzedaży Oprogramowania Przemysłowego (SCADA,MES)
    Inżynieria
    ASTOR

    Katowice
    Rodzaj pracy
    Praktyka/Staż
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    język angielski

    Mile widziane

    MES

    SCADA

    AVEVA

    Opis stanowiska

    Lubisz pracować z ludźmi i jesteś pasjonatem technicznych rozwiązań?

    Chciałbyś/chciałabyś zgłębiać świat oprogramowania przemysłowego, brać udział w rozwijających projektach i poszerzać swoje umiejętności?

    Dołącz do nas na staż w dziale Sprzedaży Oprogramowania Przemysłowego i pracuj w dynamicznym środowisku, w którym poznasz tajniki sprzedaży oraz bliżej popracujesz z naszymi produktami.

    Praca u nas da Ci wiele możliwości poszerzenia swojej wiedzy technicznej i pozwoli na postawienie pierwszych kroków w branży przemysłowej.

    Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

    Będziesz nas wspierać w:

    • przeprowadzaniu działań sprzedażowych oprogramowania przemysłowego,
    • przygotowywaniu ofert sprzedażowych w odpowiedzi na zapytania i potrzeby klientów,
    • rozwiązywaniu problemów, które pojawiają się u klientów,
    • aktywnym poszukiwaniu nowych projektów i firm do podjęcia współpracy z ASTOR,
    • prowadzeniu zadań/projektów sprzedażowych.

    Szukamy właśnie Ciebie jeżeli:

    • jesteś studentem/ studentką kierunku związanego z automatyką przemysłową, robotyką, produkcją lub pokrewne,
    • jesteś osobą komunikatywną,
    • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,
    • jesteś osobą dobrze zorganizowaną, proaktywną,
    • posiadasz prawo jazdy kat. B.

    Dodatkowo:

    • mile widziana jest podstawowa wiedza z zakresu systemów przemysłowych SCADA, MES, Aveva (dawne Wonderware).

    Z naszej strony oferujemy:

    • umowę zlecenie oraz wynagrodzenie za Twoją pracę (stawka godzinowa),
    • możliwości rozwojowe takie jak udział w szkoleniach Akademii ASTOR,
    • pełne wdrożenie na stanowisko przez naszych specjalistów,
    • pracę na realnych projektach,
    • elastyczny czas pracy (dopasujemy się do Twojego planu zajęć na uczelni),
    • długofalową współpracę. ;-)
    Wszystkie ofertyKatowiceInżynieriaInneStaż w dziale Sprzedaży Oprogramowania Przemysłowego (SCADA,MES)