Oferty
Staż w dziale Sprzedaży Oprogramowania Przemysłowego (SCADA,MES)
Nowa
Sprzedaż

Katowice
Rodzaj pracy
Praktyka/Staż
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UZ
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

research

sprzedaz

prawo jazdy kat. B

support

język angielski

Mile widziane

SCADA

MES

AVEVA

Opis stanowiska

Lubisz pracować z ludźmi i jesteś pasjonatem technicznych rozwiązań?

Chciałbyś/chciałabyś zgłębiać świat oprogramowania przemysłowego, brać udział w rozwijających projektach i poszerzać swoje umiejętności?

💡 Dołącz do nas na staż w dziale Sprzedaży Oprogramowania Przemysłowego i pracuj w dynamicznym środowisku, w którym poznasz tajniki sprzedaży oraz bliżej popracujesz z naszymi produktami.

Praca u nas da Ci wiele możliwości poszerzenia swojej wiedzy technicznej i pozwoli na postawienie pierwszych kroków w branży przemysłowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Będziesz nas wspierać w:

  • przeprowadzaniu działań sprzedażowych oprogramowania przemysłowego,
  • przygotowywaniu ofert sprzedażowych w odpowiedzi na zapytania i potrzeby klientów,
  • rozwiązywaniu problemów, które pojawiają się u klientów,
  • aktywnym poszukiwaniu nowych projektów i firm do podjęcia współpracy z ASTOR,
  • prowadzeniu zadań/projektów sprzedażowych.

Szukamy właśnie Ciebie jeżeli:

  • jesteś studentem/ studentką kierunku związanego z automatyką przemysłową, robotyką, produkcją lub pokrewne,
  • jesteś osobą komunikatywną,
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • jesteś osobą dobrze zorganizowaną, proaktywną,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

Dodatkowo:

  • mile widziana jest podstawowa wiedza z zakresu systemów przemysłowych SCADA, MES, Aveva (dawne Wonderware).

Z naszej strony oferujemy:

  • umowę zlecenie oraz wynagrodzenie za Twoją pracę (stawka godzinowa),
  • możliwości rozwojowe takie jak udział w szkoleniach Akademii ASTOR,
  • pełne wdrożenie na stanowisko przez naszych specjalistów,
  • pracę na realnych projektach,
  • elastyczny czas pracy (dopasujemy się do Twojego planu zajęć na uczelni),
  • długofalową współpracę. ;-)