• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKsięgowośćKsięgowa / Księgowy w biurze rachunkowym
    Księgowa / Księgowy w biurze rachunkowym
    Nowa
    Finanse
    ATA Accounting Services

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Excel

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Spółka ATA Accounting Services to biuro księgowe z wieloletnim doświadczeniem.

    Razem ze spółką doradztwa podatkowego ATA Tax tworzymy grupę ATA Finance. Należymy do międzynarodowego stowarzyszenia PrimeGlobal. Obsługujemy głównie Klientów zagranicznych lub z kapitałem zagranicznym.

    Mieścimy się w centrum Warszawy, niedaleko stacji Metro Politechnika.

    Twój zakres obowiązków

    • dekretowanie i wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
    • kalkulacja podatku i sporządzanie deklaracji CIT i VAT,
    • przygotowywanie zestawień dla Klientów,
    • rozliczanie zaliczek, delegacji,
    • obsługa płatności Klientów,
    • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
    • inne prace, wynikające z bieżących potrzeb

    Nasze wymagania

    • znajomość programu księgowego Comarch ERP Optima,
    • praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania MS Office, szczególnie MS Excel,
    • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe (preferowane w biurze rachunkowym),
    • znajomość przepisów prawa podatkowego i zasad rachunkowości,

    • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem

    To oferujemy

    • benefity pracownicze: dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport, dofinasowanie do szkoleń, imprezy integracyjne,
    • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
    • możliwość praktycznego szkolenia języka obcego przy obsłudze Klientów,
    • możliwość rozwoju i awansu w przyszłości na stanowisko Samodzielnej Księgowej.

    Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKsięgowośćKsięgowa / Księgowy w biurze rachunkowym