• Wszystkie ofertyGdańskInżynieriaElektronikaSpecjalista Elektromonter
    Specjalista Elektromonter
    Inżynieria
    Automaze

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Automaze

    Automaze

    Jesteśmy dostawcą usług rozwiązań automatyzacyjnych. Specjalizujemy się w projektowaniu, programowaniu i uruchamianiu linii produkcyjnych oraz wsparciu produkcji a także montażu maszyn przemysłowych. Nasz wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół pozwala naszym klientom prowadzić działalność w sposób profesjonalny w ramach Przemysłu 4.0. Większość naszych klientów pochodzi z branży motoryzacyjnej, jednak nasze usługi świadczymy również w różnych innych sektorach. Siedziba naszej firmy znajduje się w Gdańsku, a nasze rozwiązania biznesowe dostarczamy klientom na całym świecie. Dołącz do nas!

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    elektrotechnika

    elektryka

    automatyka

    SEP

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu Specjalisty Elektromontera.

    Automaze to dynamicznie rozwijająca się firma inżynierska, która specjalizuje się w obsłudze branży motoryzacyjnej. Oferujemy usługi w zakresie projektowania, programowania i uruchamiania linii produkcyjnych oraz wsparcia produkcji. Nasze projekty realizujemy dla największych producentów samochodów na świecie, takich jak BMW, Ford, Daimler, Volkswagen, Scania i Continental.

    Poszukujemy Elektromontera, który ma doświadczenie w obszarze automatyki przemysłowej (min. 2 lata doświadczenia), potrafi pracować samodzielnie i jest gotowy do częstych wyjazdów zagranicznych.

    Na aplikacje czekamy pod adresem: hr@automaze.pl

    Miejsce pracy:

    Gdańsk (Kokoszki)+ Delegacje zagraniczne

    Tryb pracy:

    Praca stacjonarna + delegacje zagraniczne (ok. 50% czasu pracy)

    W trakcie podróży zagranicznych gwarantujemy: transport do i z projektu + pokrycie kosztów noclegu (apartamenty lub hotele).

    Zakres obowiązków:

    • Wykonywanie instalacji elektrycznych
    • Prefabrykacja rozdzielnic na podstawie schematów elektrycznych
    • Montaż rozdzielnic oraz elementów instalacji elektrycznych w maszynach produkcyjnych
    • Uruchamianie nowych i modyfikowanie istniejących maszyn i urządzeń
    • Analizowanie usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
    • Weryfikowanie i poprawa błędów w dokumentacji technicznej

    • Masz podstawową wiedzę z zakresu elektryki, elektrotechniki oraz automatyki
    • Przynajmniej dwa lata pracowałeś/aś na podobnym stanowisku
    • Jesteś gotowy/a na wyjazdy w delegacje zagraniczne (50%+)
    • Posiadasz uprawnienia SEP do kV
    • Potrafisz obsługiwać podstawowe narzędzia i elektronarzędzia
    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych będzie dodatkowym atutem
    • Potrafisz posługiwać się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym
    • Posiadasz prawo jazdy kategorii B
    • Potrafisz i lubisz pracować z ludźmi

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia na dogodnych dla Ciebie warunkach w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
    • Konkurencyjne wynagrodzenie i transparentność w kwestii zarobków oraz ścieżki awansów
    • Ubezpieczenie na życie podczas podróży zagranicznych
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
    • Dofinansowanie do Karty Multisport
    • Ciekawe i rozwijające projekty dla globalnych liderów z branży Automotive
    • Premie za polecenia pracownicze