appName

Portal pracy przyszłości.

OfertyPracodawcyWięcejZaloguj
Automaze logo
Automaze
Działamy w branży Automotive. Specjalizujemy się w projektowaniu, programowaniu i uruchamianiu linii produkcyjnych oraz wsparciu produkcji a także montażu maszyn przemysłowych. Prężnie się rozwijamy i szukamy osób, które razem z nami będą realizowały kolejne projekty. Dołącz do nas!
InneAutomatyka26-50Gdańsk
Social Media
Nasz zespół
Marek Rudzki
Chief Executive Officer

Człowiek, od którego wszystko się zaczęło. Odpowiada za wyznaczanie strategii i kierunku rozwoju Automaze. Z każdym zawsze chętnie znajdzie wspólny temat do rozmowy. Prywatnie kolekcjoner modeli LEGO.

Marzena Siba
Chief Human Resources Officer

Odpowiedzialna za budowanie strategii HR firmy. W codziennej pracy skupia się na budowaniu kultury opartej na zaangażowaniu, wsparciu i zadowoleniu zespołu. Bezstresowo prowadzi rekrutacje. Miłośniczka alpak.

Krzysztof Kwiatkowski
Chief Technology Officer

Odpowiada za rozwój technologiczny firmy. Doskonale orientuje się w najróżniejszych zagadnieniach inżynierii i zawsze chętnie dzieli się swoją wiedzą. Po godzinach udoskonala techniki warzenia własnego piwa.


Poznaj nas bliżej
Jak to się zaczęło?

Historia Automaze rozpoczęła się w 2016 roku, kiedy to Marek porzucił pracę na etacie i założył własny biznes. Od dawna chciał stworzyć miejsce, w którym inżynierowie będą realizowali interesujące i rozwojowe projekty w przyjaznej atmosferze, a ich praca będzie należycie doceniana. Jego celem jest tworzenie miejsca, w którym pracujemy z prawdziwą przyjemnością i śmiało możemy potwierdzić, że plany te udaje się realizować.

Czym się zajmujemy?

Naszą największą pasją, obok LEGO, jest branża automotive. Specjalizujemy się w projektowaniu, programowaniu i uruchomieniach linii produkcyjnych oraz wsparciu produkcji. Realizujemy projekty dla liderów motoryzacji - w swoim portfolio mamy projekty dla: Forda, Daimlera, VW, BMW i wielu innych. Jeden z ostatnio ukończonych projektów to nowa linia produkująca moduły akumulatorowe dla samochodów BMW.

Ludzie są ważni.

W codziennej pracy stawiamy na budowanie kultury współpracy. Ważne są dla nas relacje, dobra atmosfera, codzienny humor i zapewnianie sobie wsparcia. Jednak nie zapominamy, jak istotny jest balans, więc staramy się dbać o to, by nasi ludzie byli wypoczęci, szczególnie między projektami. Spędzamy ze sobą czas po pracy – czasami zagramy razem w planszówki, Fifę lub wyskoczymy razem na kręgle i pizzę. Lubimy też celebrować okazje i wspólnie świętować sukcesy.

Kogo szukamy?

Od dwóch lat intensywnie powiększamy swoje szeregi i rozbudowujemy struktury. Szukamy osób, które dobrze dopasują się do naszego zespołu. Ważne jest dla nas dzielenie podobnych wartości i podejścia do wykonywanych zadań, oraz zaangażowanie, kultura i poczucie humoru. Lubimy pracować w miłej atmosferze. Jeżeli podzielasz nasze wartości, odezwij się do nas i poznajmy się!

Benefity.

Zależy nam na zaangażowanych specjalistach, dlatego my angażujemy się, aby zapewnić im najlepsze warunki pracy. Zapewniamy dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie podróżne, oraz pełne wsparcie w organizowaniu wyjazdów służbowych. Zależy nam również na zwiększaniu kompetencji naszego zespołu – zapewniamy szkolenia zawodowe oraz kursy językowe w czasie pracy. To nie wszystko, podczas rozmowy dowiesz się dużo więcej o tym, co możemy Ci zaoferować.


Życie firmy

Social Media