• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BClient Executive Partner
    Client Executive Partner
    Sprzedaż
    B2Bnetwork

    Warszawa
    5 070 - 7 606 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    branża IT

    negocjowanie

    praca w zespole

    nawiązywanie relacji

    sprzedaż IT

    Opis stanowiska

    B2Bnetwork to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w outsourcingu oraz sprzedaży usług IT. Obsługujemy szeroką gamę klientów B2B, dostarczając nowoczesne rozwiązania technologiczne na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Client Executive Partner.

    Twój zakres obowiązków:

    • Aktywne pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami z sektora B2B w zakresie outsourcingu i sprzedaży usług IT.
    • Zarządzanie relacjami z istniejącymi partnerami biznesowymi oraz dbanie o ich rozwój.
    • Tworzenie i negocjowanie ofert handlowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.
    • Analiza potrzeb biznesowych klientów oraz doradztwo w zakresie rozwiązań IT.
    • Monitorowanie rynku i trendów technologicznych oraz reagowanie na zmieniające się potrzeby klientów.
    • Współpraca z działem technicznym i operacyjnym w celu dostarczenia optymalnych rozwiązań dla klientów.
    • Realizacja celów sprzedażowych oraz raportowanie wyników sprzedaży do zarządu.

    Nasze wymagania:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży usług IT lub outsourcingu.
    • Umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych oraz skutecznej komunikacji z klientami na różnych poziomach.
    • Znajomość rynku IT oraz zrozumienie potrzeb biznesowych klientów.
    • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.
    • Samodzielność, proaktywność i umiejętność zarządzania swoim czasem pracy.
    • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy z dużymi klientami korporacyjnymi.
    • Znajomość narzędzi CRM i systemów zarządzania relacjami z klientem.
    • Dodatkowe certyfikaty lub szkolenia z zakresu sprzedaży, IT lub negocjacji.
    • Znajomość innych języków obcych.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy.
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w ciekawych projektach IT.
    • Elastyczne warunki pracy oraz przyjazną atmosferę.
    5 070 - 7 606 USD

    B2B