• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseAnalizaMłodszy Analityk Monitoringu Ryzyka Kredytowego
    Młodszy Analityk Monitoringu Ryzyka Kredytowego
    Nowa
    Finanse
    Bank BPS S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Istniejemy od 20 lat. Dbamy o zachowanie tradycyjnych idei spółdzielczości, oferujemy nowoczesne rozwiązania bankowe zgodne z wymogami rynku. Tworzymy największe zrzeszenie Banków Spółdzielczych w Polsce. Mamy sieć własnych oddziałów w całym kraju.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    analiza kredytowa

    monitoring

    Microsoft Office Excel

    Opis stanowiska

    Główne Zadania

    • kompleksowa analiza wniosków kredytowych klientów detalicznych - kredyty hipoteczne,
    • analiza sytuacji ekonomiczno-finansowej oraz ocena zdolności kredytowej Klienta,
    • weryfikacja transakcji pod kątem formalno-prawnym wraz z oceną zabezpieczeń
    • przygotowanie decyzji kredytowej
    • udział w projektach związanych z usprawnieniem procesu analizy kredytowej
    • współpraca z innymi jednostkami Banku w zakresie kredytów hipotecznych

    Wymagania

    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomia, bankowość, finanse),
    • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w banku,
    • znajomość produktów i usług bankowych,
    • analityczne myślenie, dokładność oraz zaangażowanie w wykonywane zadania
    • bardzo dobra znajomość MS Excel,
    • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy

    • możliwość pracy zdalnej
    • prywatną opiekę medyczną
    • ubezpieczenie grupowe
    • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
    • dofinansowanie do wypoczynku
    • dofinansowanie działań szkoleniowych
    • możliwość korzystania z pakietów sportowych
    • dostęp do platformy e-learningowej języków obcych: angielski, hiszpański, niemiecki, włoski
    • Pracowniczy Program Emerytalny

    Wszystkie ofertyWarszawaFinanseAnalizaMłodszy Analityk Monitoringu Ryzyka Kredytowego