• Wszystkie ofertyKrakówFinanseAnalizaSpecjalista/-ka ds. Finansowo-Administracyjnych
    Specjalista/-ka ds. Finansowo-Administracyjnych
    Nowa
    Finanse
    Grupa Sarigato

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    MS Office

    Opis stanowiska

    W Grupie Sarigato jest nas 85 osób i mamy kilka spółek, w tym m.in. największą w Polsce sieć reklamy Rich Media. Ale naszym oczkiem w głowie jest założona przez nas 12 lat temu fundacja, w której prowadzimy dwie bardzo duże akcje: KarmimyPsiaki.pl i Hakersi.pl

    Jesteśmy w gronie 50 najszybciej rosnących spółek technologicznych w Europie Środkowej wg Deloitte i wśród 1000 w Europie wg Financial Times.

    A teraz poszukujemy Specjalisty/ki ds. Finansowo-Administracyjnych :)

    Czym konkretnie będziesz się zajmować?

    • Wystawianie faktur sprzedażowych (krajowych i zagranicznych).
    • Wprowadzanie faktur kosztowych do wewnętrznego systemu.
    • Wykonywanie przelewów bankowych.
    • Przygotowywanie bieżących analiz finansowych (analizy kosztów).
    • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych.
    • Sporządzenie umów cywilnoprawnych (m.in. umowy zlecenie, umowy o dzieło).
    • Bieżące wsparcie w obsłudze zagadnień prawno - finansowych.
    • Bieżące wsparcie w sprawach administracyjnych.

    Co Cię ominie?

    • Rutyna. Po pierwsze mamy w Grupie kilka spółek i Fundację więc nie nudzimy się :)
    • Długie, przeciągające się procesy. Absolutnie. Wrzucaj pomysły na usprawnienia, szybko przegadamy i działamy!
    • Brak decyzyjności.
    • Zdecydowanie ominie Cię korporacyjna atmosfera i zbędne procedury.

    Czego oczekujemy od Ciebie?

    • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz doświadczenia w sprawach, którymi będziesz się zajmować (opisanych wyżej).
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sprawną komunikację pisemną.
    • Znajomość pakietu MS Office, szczególnie programu Excel.
    • Dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły i umiejętność analitycznego myślenia.
    • Nastawienie na pracę hybrydową - minimum 3 dni pracy w biurze krakowskim (ul. Biała Droga 13).
    • Bądź w porządku :)

    Możesz liczyć na:

    • Przede wszystkim bardzo dobre portfolio produktów i usług. Zerknij np. tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=eylot0_CbCk
    • Praca z zespołem, który ogarnia projekty dla znanych brandów z wielu branż (Warner Bros, Mercedes, RedBull, Audi, Samsung, Panasonic, Coca-Cola, Porsche, Microsoft, Intel...).
    • Praca w szybko rozwijającej się Grupie — należymy do grona 50 najszybciej rozwijających się spółek technologicznych w Europie Środkowej wg Deloitte.
    • Nie jesteśmy korporacją, mamy młody zespół i mega luźną atmosferę, a procedury ograniczone do minimum.
    • Cały zespół ma parcie na naukę nowych rzeczy i lubi dzielić się wiedzą na szkoleniach wewnętrznych.
    • Dostaniesz prywatną opiekę medyczną na wysokim poziomie i pakiet sportowy.
    • Normalni przełożeni ogarniający marketing i technologię.
    • Od 12 lat prowadzimy Fundację Sarigato: KarmimyPsiaki.pl, gdzie walczymy z bezdomnością psów i kotów oraz Hakersi.pl, gdzie rozwijamy kompetencje technologiczne dzieci wykluczonych cyfrowo.

    Jak wygląda rekrutacja?

    Pierwsze etap to telefon/spotkanie online z Asią z HR-ów, a później około 30 min. spotkanie online z szefową administracji. Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę do biura, podczas którego zrobimy krótki test z Excela. W wyjątkowej sytuacji może się zdarzyć, że będziemy chcieli umówić się jeszcze raz. Sam proces rekrutacji zawsze zamykamy dosyć szybko i absolutnie zawsze wracamy z odpowiedzią.

    Wszystkiego dobrego! :)

    Wszystkie ofertyKrakówFinanseAnalizaSpecjalista/-ka ds. Finansowo-Administracyjnych