• Wszystkie ofertyJózefówMarketingMarketingTrade Marketing Development Assistant
    Trade Marketing Development Assistant
    Marketing
    Bell Cosmetics Sp. z o.o.

    Józefów
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Microsoft Office

    marketing

    odpowiedzialność

    prawo jazdy kat. B

    skuteczna komunikacja

    Mile widziane

    multitasking

    Microsoft Office Excel

    pomysłowość

    Opis stanowiska

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie w projektowaniu i produkcji materiałów POS.
    • Współpraca z dostawcami, agencjami i drukarniami w zakresie procesu produkcji i logistyki materiałów reklamowych.
    • Dbałość o wysoką jakość realizowanych projektów oraz monitorowanie terminowej dostawy materiałów POS.
    • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.
    • Wsparcie w opracowywaniu i wdrażaniu kampanii promocyjnych oraz ofert handlowych.
    • Udział w tworzeniu materiałów marketingowych oraz przygotowaniu materiałów handlowych i promocyjnych zgodnych z wizerunkiem marki.

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie w marketingu min. 1 rok.
    • Podstawowa wiedza w zakresie realizacji materiałów drukowanych.
    • Znajomość języka angielskiego (min. B1).
    • Biegłość w obsłudze pakietu MS Office.
    • Wysokie kompetencje komunikacyjne.
    • Wsparcie działań marketingu w bieżących projektach.
    • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Zaangażowanie i chęć rozwoju.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży, z możliwością rozwoju zawodowego.
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (karta MultiSport, pakiet medyczny, uczestnictwo w szkoleniach).
    • Zniżkę na produkty firmowe.
    • Perspektywiczną pracę w młodym, dynamicznie zespole, który ceni współpracę i kreatywność.

    O nas:

    Bell Cosmetics Sp. z.o.o.

    Od 35 lat jesteśmy liderem wśród polskich marek kosmetycznych pod względem popularności oraz sprzedaży na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych nieustannie doskonalimy nasze produkty, a laboratorium mikrobiologiczne Bell sprawuje kontrolę nad jakością produktów trafiających do naszych konsumentek.

    Wszystkie ofertyJózefówMarketingMarketingTrade Marketing Development Assistant