• Wszystkie ofertyPoznańSprzedażSprzedaż B2BMłodszy specjalista wsparcia działu sprzedaży
    Młodszy specjalista wsparcia działu sprzedaży
    Nowa
    Sprzedaż
    BlueSky System Sp. z o.o.

    Poznań
    1 445 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    B2B

    Mile widziane

    CRM

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jeśli lubisz rozmawiać z ludźmi i do tego cechuje Cię dokładność, sumienność i życzliwość to mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy zdalnej prosto z Twojego domu.

    Nasza propozycja jest skierowana do wszystkich osób szukających łatwego i przyjemnego zajęcia, mogących pracować zdalnie na pełen etat. Rozpocznij pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie! Nie zwlekaj, aplikuj już teraz, by poczuć komfort pracy, o jakim w innych firmach możesz tylko pomarzyć.

    Twoje obowiązki:

    - telefoniczne pozyskiwanie i kwalifikowanie Leadów, praca na zimnych bazach prospectingowych oraz ciepłych Leadach;

    - przeprowadzanie rozmów zgodnie z zapisanymi skryptami;

    - skrupulatne raportowanie swojej zrealizowanej pracy w Google Docs oraz w CRM.

    Oczekujemy:

    - dyspozycyjności w wymiarze 8 godzin dziennie w dni robocze;

    - umiejętności elastycznego prowadzenia rozmów;

    - samodyscypliny i systematyczności w trakcie bieżącej pracy;

    - znajomości funkcjonalności Google Docs;

    - dokładności i sumienności;

    - preferowane osoby mające doświadczenie w pracy na słuchawkach;

    - mile widziana znajomość systemu CRM Pipedrive.

    Oferujemy:

    - elastyczny czas pracy w godzinach 7:00 - 17:00 - praca ciągła w wymiarze 8 godzin dziennie;

    - umowa B2B (preferowana) - wynagrodzenie 5 700,00 netto miesięcznie lub

    - umowa-zlecenie - wynagrodzenie 28,10 brutto za godzinę.

    Czekamy na Twoje CV!

    Wszystkie ofertyPoznańSprzedażSprzedaż B2BMłodszy specjalista wsparcia działu sprzedaży
    1 445 USD

    B2B