• Wszystkie ofertyWarszawaSupportDoradca klienta ds. likwidacji szkód
    Doradca klienta ds. likwidacji szkód
    Nowa
    Support
    Bołtowicz Spółka Jawna

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    znajomość Audatex

    prawo jazdy kat. B

    współpraca w zespole

    znajomość budowy pojazdów

    Mile widziane

    kosztorysowanie

    sprawna obsługa komputera

    Opis stanowiska

    Doradca serwisu blacharsko lakierniczego

    Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów

    Nr Ref.: LSK/2024

    • Obsługa klienta wg procesów i procedur marki (producenta) oraz ubezpieczycieli
    • Współpraca z podwykonawcą oraz Towarzystwami Ubezpieczeniowymi przy likwidacji szkód
    • Wydawanie i przyjmowanie samochodów do napraw
    • Sporządzanie dokumentacji do likwidacji szkód komunikacyjnych
    • Weryfikacja kalkulacji napraw oraz aktywna promocja usług serwisowych
    • Kontrola jakości i terminowości wykonanych usług
    • Terminowe rozliczanie likwidowanych szkód
    • Fakturowanie zleceń oraz windykacja należności
    • Dbałość o satysfakcję Klientów oraz pozytywny wizerunek firmy

    Wymagania

    • Zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
    • Znajomość programu Audatex oraz platform szkodowych TU
    • Minimalne doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z likwidacją szkód komunikacyjnych
    • Podstawowa znajomość zagadnień budowy, eksploatacji i obsługi samochodów
    • Umiejętność współpracy
    • Sprawna obsługa komputera
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy

    • Umowę o pracę na pełen etat w stabilnej firmie
    • Pakiet szkoleń
    • Dostęp do najnowszych technologii
    • Premię uzależnioną od uzyskanych wyników
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.
    Wszystkie ofertyWarszawaSupportDoradca klienta ds. likwidacji szkód