Oferty
Młodszy Inżynier Produktu
Nowa
Inżynieria

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura
BorgWarner eMobility Poland

Od ponad wieku zajmujemy się projektowaniem i produkcją systemów, które definiują sposób, w jaki się poruszamy. Dziś, wraz z najlepszymi na świecie technologami, inżynierami i producentami OEM, przyspieszamy przejście świata na e-mobilność.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

Analizy zwrotów

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Cel stanowiska:

Młodszy Inżynier Produktu jest osobą odpowiedzialną za wykonywanie analiz błędów produkcyjnych a także analiz zwrotów klienckich oraz gwarancyjnych.

Kluczowe obowiązki:

  • przeprowadzanie analiz zwrotów gwarancyjnych oraz produkcyjnych,
  • wsparcie w trakcie uruchomień i wdrożeń nowych produktów,
  • wspomaganie analiz błędów walidacyjnych,
  • przygotowywanie stacji dla produkcji służących do reprogramowania produktów.

Kogo szukamy?:

  • wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów (preferowane kierunki: mechanika, robotyka, elektronika),
  • podstawowa wiedza z zakresu elektroniki,
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych,
  • rozumienie działania układów elektronicznych,
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych, takich jak: oscyloskop, multimetr,
  • lutowanie (SMT, THT),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane:

  • wiedza z zakresu programowania (preferowane C#/C/C++/Python/Batch)
  • podstawowa znajomość protokołów Can/FlexRay.
  • podstawy z zakresu inżynierii mechanicznej (druk 3D, obsługa narzędzi)
  • znajomość metodyki pracy w środowiskach CAD

Najbardziej cenione kompetencje:

  • rozwiązywanie problemów,
  • komunikatywność,
  • współpraca w grupie.

To oferujemy:

  • pracę w nowoczesnym, zrobotyzowanym parku maszynowym, udział w nowych uruchomieniach,
  • możliwość rozwoju i udział w szkoleniach,
  • konkurencyjne wynagrodzenie, umowa o pracę,
  • pakiet atrakcyjnych benefitów.
  • pracę w godzinach biurowych od poniedziałku do piątku,
  • bezpłatny transport do fabryki z Warszawy (m.in. Rondo Daszyńskiego, Ciepłownia Wola).