Oferty
Recepcjonista/Recepcjonistka
Nowa
Praca biurowa

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura
BorgWarner eMobility Poland

Od ponad wieku zajmujemy się projektowaniem i produkcją systemów, które definiują sposób, w jaki się poruszamy. Dziś, wraz z najlepszymi na świecie technologami, inżynierami i producentami OEM, przyspieszamy przejście świata na e-mobilność.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

administracja

język angielski

Opis stanowiska

BorgWarner eMobility Passie (k. Błonia) jest jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych na świecie. Powstają w nim części do pojazdów elektrycznych, hybrydowych oraz spalinowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Recepcjonistka/Recepcjonista.

Nasze wymagania:

·      Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowanie długofalowych relacji oraz dbałość o nie,

·      Wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy,

·      Inicjatywa w pracy oraz silna motywacja do samodoskonalenia i rozwoju,

·      Dobra znajomość pakietu MS Office,

·      Swobodne posługiwanie się językiem angielskim na poziomie min. B2,

·      Prawo jazdy kat. B.

Twój zakres obowiązków:

Wsparcie zespołu BorgWarner eMobility w zakresie organizacji spotkań biznesowych, wizyt klientów zewnętrznych, onboardingu nowych pracowników, administracji dokumentacją, a przede wszystkim troska o budowanie przyjaznego i profesjonalnego miejsca pracy.

Oferujemy:

·      Możliwość rozwoju poprzez pracę w dynamicznym zespole oraz pośredni udział w toczących się projektach,

·      Samodzielność w działaniu,

·      Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·      Pakiet atrakcyjnych benefitów wspierających work-life balance.