Oferty
Staż w Dziale Inżynierii Procesu
Inżynieria

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura
BorgWarner eMobility Poland

Od ponad wieku zajmujemy się projektowaniem i produkcją systemów, które definiują sposób, w jaki się poruszamy. Dziś, wraz z najlepszymi na świecie technologami, inżynierami i producentami OEM, przyspieszamy przejście świata na e-mobilność.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

analiza

język angielski

Opis stanowiska

Firma BorgWarner znajdująca się w Passie (k. Błonia) poszukuje osoby na stanowisko Stażysty w Dziale Inżynierii Procesu.

Zakres zadań:

  • Wsparcie Inżynierów w rozwiązywaniu problemów z wydajnością maszyn.
  • Wsparcie Inżynierów w rozwiązywaniu problemów z jakością produktów.
  • Przygotowywanie instrukcji procesowej dla operatorów.
  • Wsparcie Inżynierów w trakcie szkoleń pracowników produkcyjnych.
  • Wsparcie Inżynierów w trakcie uruchomień nowych maszyn i narzędzi.

Szukamy osoby, która:

  • Ma minimum wykształcenie średnie lub jest w trakcie studiów/jest absolwentem studiów technicznych.
  • Potrafi pracować w grupie.
  • Interesuje się branżą automotive.
  • Chce rozwijać się zawodowo w kierunku inżynieryjnym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Bezpłatny transport do fabryki z Warszawy (Rondo Daszyńskiego, Ciepłownia Wola).
  • Wsparcie zgranego, przyjaznego zespołu.
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie w PZU dla pracownika, ubezpieczenie dla dziecka w Generali, karta Multisport, dodatki pieniężne świąteczne, dofinansowanie do nauki języków obcych oraz do szkoleń).