• Wszystkie ofertyPoznańInneSpecjalista ds. Ochrony Środowiska (m/k)
    Specjalista ds. Ochrony Środowiska (m/k)
    Inne
    BUDIMEX S.A.

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Jesteśmy liderem wśród pracodawców branży budowlanej. Zatrudniamy ‎‎7 500 osób, realizując blisko ‎‎300 kontraktów rocznie. Nasza firma działa we wszystkich kluczowych sektorach budownictwa. Mamy rozbudowany obszar wsparcia, gdzie zatrudniamy specjalistów i ekspertów w Biurze Informatyki, Pionie Finansowym, Biurze Warunków Kontraktowych, Oddziałach Gwarancji, Pionie Zarządzania Zasobami Ludzkimi i wielu innych miejscach. Dołącz do Budimeksu i rośnij razem z nami!👷‍♀️👷‍♂️💛

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Ochrona środowiska

    prawo jazdy kat. B.

    Opis stanowiska

    Twoje przyszłe zadania:

    • doradztwo i wsparcie w zakresie przestrzegania przepisów i zasad ochrony środowiska na powierzonych kontraktach (rejon województwa pomorskiego),
    • wsparcie podległych budów w zakresie gospodarowania odpadami oraz ochrony: wód, powietrza, bioróżnorodności i powierzchni ziemi,
    • udział w tworzeniu wewnętrznych aktów prawnych dotyczących ochrony środowiska,
    • sporządzanie wniosków o wydanie pozwoleń emisyjnych,
    • sporządzanie sprawozdań środowiskowych, (GUS, KOBIZE, BDO),
    • prowadzenie szkoleń wewnętrznych w dziedzinie ochrony środowiska,
    • przeprowadzanie postępowań wyjaśniających przyczyny zaistniałych incydentów środowiskowych,
    • współpraca w zakresie ochrony środowiska z organami ochrony środowiska administracji publicznej.

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe o specjalności ochrona środowiska lub pokrewne,
    • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • praktyczna znajomość prawa w zakresie ochrony środowiska,
    • umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji,
    • samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów,
    • czynne prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • System premiowy
    • Dzień wolny w urodziny
    • Ubezpieczenie na życie
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Sekcje sportowe
    • Wymiany międzynarodowe
    • Ciekawy program szkoleń
    • Platformę z benefitami MyBenefit
    • Programy rozwojowe dedykowane dla kobiet
    • Dobrą atmosferę w pracy
    Wszystkie ofertyPoznańInneSpecjalista ds. Ochrony Środowiska (m/k)