• Wszystkie ofertyPoznańInneSpecjalistka ds. administracji i obsługi klienta
    Specjalistka ds. administracji i obsługi klienta
    Nowa
    Inne
    Agata Koman

    1 014 - 1 521 USDNetto miesięcznie - B2B
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna
    Agata Koman

    Agata Koman

    Agencja marketingowa dla biznesu. Od szkoleń i strategii, przez tworzenie materiałów reklamowych, po efektywne kampanie reklamowe.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    administracja

    obsługa klienta

    Mile widziane

    Wordpress

    Google Workspace

    mailerlite

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Dołącz do mojego zespołu na stanowisko Specjalistka ds. Administracji i Obsługi Klienta - praca 100% zdalna

    Jeśli jesteś zainteresowana współpracą ze mną, wypełnij proszę to zgłoszenie do 18.10.2024

    Zastrzegam, że skontaktuję się z wybranymi osobami.

    Zakres obowiązków:

    • Opieka nad moim kalendarzem i skrzynką pocztową (wyceny szkoleń, dopięcie wystąpień, logistyka szkoleń itd);
    • Obsługa klienta (telefoniczna oraz online: odpowiadanie na maile, moderowanie grup na platformie subskrypcyjnej, udział jako support na webinarach, live (czasem godziny wieczorne);
    • Tworzenie zestawień, tabelek, umów, formularzy, raportów;
    • Wspieranie mnie w tworzeniu produktów cyfrowych w pracach projektowych,
    • Obsługa sklepu online (czuwanie nad poprawnym działaniem, zgłaszanie nieprawidłowości, sprawdzanie zamówień, odpowiadanie na maile do kursantów);
    • Segregacja dokumentów firmowych i współpraca z biurem księgowym.

    Wymagania:

    • Doskonały poziom organizacji i dyscypliny, uwielbienie dla JAKOŚCI, porządku i zorganizowania, punktualność;
    • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej związane z produktami cyfrowymi;
    • Elastyczność i otwartość na nowości, wyzwania;
    • Nie ma dla Ciebie zadań niemożliwych do zrealizowania - znajdowanie rozwiązań i odpowiedzi sprawia Ci frajdę;
    • Odpowiedzialność za powierzone zadania i zaangażowanie w pracę,
    • Umiejętność obsługi CMS Wordpress i systemu do Mailingu MailerLite będzie dużym atutem (będziesz na co dzień miała z tym styczność);
    • Wysoka kultura wypowiedzi oraz znajomość zasad pisowni i interpunkcji.
    • Dostępność 4-6h dziennie (umowa B2B).

    Oferujemy:

    • Możliwość pracy bezpośrednio ze mną i moim zespołem - razem robimy naprawdę odlotowe rzeczy, a najlepsze dopiero w planach 🙂
    • Elastyczny czas pracy i możliwość wykonania wszystkich zadań zdalnie.
    • Ciągły rozwój i nauka, szukamy kogoś, kto będzie chciał z nami pracować i się rozwijać. Szkolenia uzupełniające i podnoszące Twoje kompetencje.
    • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i zaangażowania,
    • Możliwość udziału dwa razy w roku w wyjazdach integracyjnych.

    Idealnie jeśli możesz zacząć już w październiku! :)

    Jeśli po przeczytaniu myślisz "TO PRACA DLA MNIE" wypełnij ankietę zgłoszeniową.

    Wybrane osoby zaproszę do kolejnego etapu, w którym poproszę o wykonanie zadania rekrutacyjnego.

    Wszystkie ofertyPoznańInneSpecjalistka ds. administracji i obsługi klienta
    1 014 - 1 521 USD

    B2B