Oferty
Specjalistka/ Specjalista ds. sprzedaży - Merchandisier
Nowa
Sprzedaż

Warszawa
10 000 - 15 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
10 000 - 13 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP, B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

prawo jazdy kat. B

język angielski

Opis stanowiska

TAPISO to dynamicznie rozwijająca się firma, która specjalizuje się w sprzedaży detalicznej dekoracji wnętrz na rynkach międzynarodowych. Głównymi kanałami dystrybucji są wiodące platformy e-commerce, takie jak Amazon, eBay, oraz własny sklep internetowy. Nasze produkty cieszą się popularnością w krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja, Wielka Brytania, Hiszpania oraz Holandia. W najbliższych latach planujemy rozszerzenie działalności na kolejne rynki, w tym USA i Chiny.

W tym celu poszukujemy Merchandisera, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam w dalszym rozwoju sprzedaży na rynkach europejskich oraz w realizacji ambitnych planów ekspansji międzynarodowej.

ZADANIA NA WW. STANOWISKU:

1. Zarządzanie produktami:

  • Dbanie o estetykę i atrakcyjność wizualną.
  • Organizacja i nadzór nad wyprzedażami, promocjami oraz specjalnymi ekspozycjami (np. sezonowymi).
  • Rozwijanie oferty produktowej.

2. Analiza wyników sprzedaży:

  • Monitorowanie sprzedaży i badanie, jakie produkty cieszą się największym zainteresowaniem.
  • Identyfikowanie produktów, które sprzedają się gorzej i opracowanie strategii na ich lepsze promowanie.

3. Współpraca z działem sprzedaży i marketingu:

  • Koordynowanie działań promocyjnych z zespołami odpowiedzialnymi za sprzedaż oraz marketing.
  • Budowa i realizacja strategii sprzedaży oraz rozwoju oferty w oparciu o zdefiniowany budżet.

4. Zarządzanie zapasami:

  • Utrzymanie odpowiednich poziomów zapasów, dbając o to, aby popularne produkty były dostępne (kontrola terminów oraz jakości).
  • Realizacja potrzebach zakupowych w celu uzupełniania towaru.

5. Śledzenie trendów i innowacji:

  • Obserwowanie trendów rynkowych oraz nowości produktowych, by dostosować ekspozycję do bieżących preferencji klientów.
  • Analiza konkurencji.
  • Wyszukiwanie i wdrażanie nowych produktów do sprzedaży.

6. Praca w terenie:

  • Spotkania z dostawcami, negocjacje handlowe (m.in. Turcja, Chiny).
  • Udział w targach branżowych.

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie 3- 5 lat (preferowana branża HOME DECOR). Jest to stanowisko samodzielne, oczekujemy od kandydata gotowości do wdrażania pomysłów i najlepszych praktyk
  • wykształcenie- NIE MA ZNACZENIA. Liczą się umiejętności, inicjatywa, nastawienie na działanie i problem- solving
  • prawo jazdy kat. B (konieczne do podróży służbowych)
  • j. angielski min. C1 (biegły w mowie i piśmie, wymagany kontakt z dostawcami zagranicznymi)
  • umiejętność negocjacji, zarządzanie budżetem zakupowym
  • wyczucie estetyki, zainteresowanie dekoracjami wnętrz, samodzielność, zdolności analityczne

Oferujemy

  • zatrudnienie NA LATA, z możliwością awansu na stanowisko zarządcze w dziale merchandisingu
  • zagraniczne podróże służbowe
  • praca ZDALNA
  • wynagrodzenie: 10- 15 tys. zł netto- B2B lub 12- 16 tys. zł brutto- UoP
  • narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód na potrzeby podróży służbowych
  • Multisport
  • elastyczny czas pracy, w razie potrzeb
10 000 - 15 000 PLN

B2B

10 000 - 13 000 PLN