Oferty
Specjalista ds. sprzedaży eventów
Nowa
Sprzedaż

Warszawa
5 000 - 15 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
5 000 - 15 000 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UZ
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

skuteczna komunikacja

samodzielność

dobra organizacja pracy

negocjacje

język angielski

sprzedaż

Opis stanowiska

Celebre - jesteśmy agencją marketingową 360.

Kochamy tworzyć emocje!

Jesteś osobą, która nie boi się wyzwań i łatwo oraz skutecznie nawiązuje kontakty jednocześnie masz doświadczenie w sprzedaży i bezpośredniej pracy z Klientem biznesowym, doskonałe umiejętności negocjacyjne, samodzielność oraz zdolność wyznaczania priorytetów i skuteczność w działaniu ?

To właśnie Ciebie szukamy ;-)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie z nimi relacji
  • twoim codziennym zadaniem będzie skuteczne docieranie do osób decyzyjnych
  • prowadzenie rozmów i spotkań sprzedażowych również wyjazdowych
  • realizacja celów sprzedażowych
  • aktywna promocja wszystkich usług firmy
  • prezentacja ofert u Klienta
  • współpraca z wewnętrznymi działami firmy
  • negocjacje warunków handlowych z Klientami
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku oraz monitorowanie szans sprzedaży

Czego oczekujemy

  • posiadasz doświadczenie minimum rok w aktywnym pozyskiwaniu klientów na podobnym stanowisku
  • czujesz flow w pracy gdzie spotkania handlowe i codzienny kontakt z klientem są twoim żywiołem
  • potrafisz skutecznie dotrzeć do osób decyzyjnych
  • nawiązujesz pozytywne i efektywne relacje biznesowe;
  • wytrwale i konsekwentnie zmierzasz do celu;
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • szkolenie przygotowujące Cię do pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki, których nie otrzymasz w żadnej firmie
  • 13 pensję
  • prywatną opiekę medyczną
  • aktywne wsparcie naszego zespołu
  • praca w młodym i kreatywnym zespole
  • kameralne biuro w centrum miasta

Nie zapomnij o swoim CV.

5 000 - 15 000 PLN

B2B