• Wszystkie ofertyWrocławSupportCustomer Relations Specialist (język angielski)
    Customer Relations Specialist (język angielski)
    Nowa
    Support
    CodeTwo sp. z o.o. sp. k.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Office 365

    język angielski

    Opis stanowiska

    Jesteśmy ponad 100-osobowym zespołem, który tworzy własne oprogramowanie na platformy Microsoft Azure, Office 365, Exchange i SharePoint. Nasze programy wykorzystywane są w ponad 120 000 przedsiębiorstw w 170+ krajach świata, a wśród naszych klientów są takie firmy jak Shell, Facebook czy Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych. Mamy grupę krwi C++, nasze biura znajdują się we Wrocławiu i Jeleniej Górze, a nasi małżonkowie są zmuszani do oglądania kanału HRejterzy (bo to nasz kanał).

    Więcej na temat naszej firmy możesz dowiedzieć się na stronie: https://www.codetwo.pl/praca

    Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław lub Jelenia Góra

    Pracując na tym stanowisku będziesz zajmować się następującymi rzeczami:

    • Utrzymywać relacje z klientami firmy w języku angielskim i polskim - telefonicznie oraz mailowo, pracując w systemie 2-zmianowym.
    • Wspierać proces weryfikacji i rejestracji klientów oraz partnerów firmy.
    • Udzielać przed- i po-sprzedażowego wsparcia mailowego naszym klientom oraz partnerom.
    • Rozwiązywać proste problemy techniczne (przy wsparciu bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów z działu).
    • Przeprowadzać sesje demo (zdalne prezentacje programu) dla klientów oraz partnerów firmy.

    Czego wymagamy?

    • Pozytywnej energii, pracowitości i zaangażowania.
    • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów i zdroworozsądkowego podejścia do życia i pracy.
    • Umiejętności efektywnej organizacji pracy własnej i oleju w głowie.
    • Dobrych umiejętności interpersonalnych i umiejętności pracy w zespole.
    • Dobrej znajomości obsługi komputera, systemów operacyjnych Windows, pakietu Office oraz znajomości ogólnych zagadnień informatycznych, takich jak poczta elektroniczna, internet.
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

    Co oferujemy?

    • Możliwość wyboru pomiędzy pracą w biurze we Wrocławiu lub Jeleniej Górze.
    • Szkolenie wstępne, które przygotuje Cię do pracy przy platformach serwerowych Microsoft i pozwoli Ci swobodnie poruszać się w naszych aplikacjach.
    • Pracę z wykorzystaniem najnowszych narzędzi i technologii Microsoft.
    • Ciekawe, pełne wyzwań zadania przy komercyjnych aplikacjach wykorzystywanych przez ponad 120 000 firm ze 170+ krajów świata.
    • Możliwość samorozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Pakiet relokacyjny dla osób chcących przeprowadzić się do Jeleniej Góry.
    • Jeśli nie jesteś fanem zgiełku korporacji, to praca w naszej firmie, która zachowała swoją bezpośrednią i życzliwą kulturę pracy, może być wyjątkowo atrakcyjna.
    • Jeśli nie jesteś fanem zgiełku wielkich miast i korków, to wybierając pracę w naszym biurze w Jeleniej Górze, będziesz pracować w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce (a według wielu z nas, nie tylko w Polsce), które pozwala na uprawianie różnorodnych sportów i aktywności (można też tylko w domu siedzieć i Eurosport oglądać, i też jest fajniej niż gdziekolwiek indziej!).
    • Inne apanaże: dopłatę do karty Multisport, grupowego ubezpieczenia pracowniczego, pakietu medycznego, darmowe polskie jabłka, kolumbijskie banany i cukierki, imprezy integracyjne, pizza days, pasztetowe czwartki, życiowa rola w filmie #HRejterów.

    Prześlij do nas swoje CV.

    Z uwagi na dużą liczbę otrzymywanych aplikacji, o powodach niezaakceptowania kandydatury informujemy tylko tych kandydatów, których CV zostało zakwalifikowane do kolejnych etapów rekrutacji. Niezależnie od tego, jeśli Twoje CV nie zostanie zakwalifikowane do kolejnych etapów, otrzymasz od nas powiadomienie mailowe.

    Wszystkie ofertyWrocławSupportCustomer Relations Specialist (język angielski)