Oferty
Junior Project Manager
Nowa
PM

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

AutoCAD

Microsoft Office

zarządzanie projektami

projektowanie

język angielski

Opis stanowiska

Opis firmy

Colliers jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 62 krajach, w których zatrudnia 17 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w 7 regionach Polski takich jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Katowice i Łódź. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu.

Colliers jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki w 2019, 2021, 2022 i 2023 r.

Colliers w Polsce jest również partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Organizacja w swojej strategii kładzie nacisk m. in. na kryteria ESG, przez co podejmuje szereg inicjatyw środowiskowych, społecznych oraz z obszaru ładu korporacyjnego.

Jednym z najszybciej rozwijających się zespołów w Colliers jest Define – zespół architektów, badaczy, kosztorysantów, kierowników projektów, projektantów instalacji oraz wielu innych specjalistów. Do części związanej z realizacją projektów fit-out poszukujemy osoby na stanowisko Junior Project Managera czyli Młodszego Kierownika/ Młodszej Kierowniczki Projektu Budowlanego.

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie projektem przebudowy i wykończenia obiektów komercyjnych (fit-out);
  • Koordynowanie prac podwykonawców na budowie oraz współpraca z dostawcami;
  • Monitorowanie kosztów oraz zmian;
  • Nadzór i weryfikacja prowadzonych prac;
  • Udział w koordynacjach z inwestorem i inspektorami;
  • Koordynacja procesu projektowego;
  • Monitorowanie procesu fakturowania i płatności;
  • Organizowanie i porządkowanie danych elektronicznych;
  • Koordynacja przygotowania dokumentacji powykonawczej.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe uzyskane na jednym z wymienionych kierunków: inżynieria lądowa, elektrotechnika lub inżynieria środowiska;
  • Doświadczenie zawodowe (minimum 1 rok po studiach) związane z wykształceniem;
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów budowlanych lub doświadczenie w roli członka zespołu projektowego;
  • Dobra komunikacja w języku angielskim (w mowie i w piśmie);
  • Bardzo dobra znajomość Pakiet MS Office oraz AutoCad;
  • Otwartość na uczestnictwo w projektach trwających 3-6 miesięcy poza standardowym miejscem zamieszkania (ok. 1 raz w roku);
  • Zainteresowanie wiedzą techniczną, formalną i technologiczną.

To oferujemy:

  • Premie od zrealizowanych projektów;
  • Możliwość pracy przy automatyzacji procesów wykonawczych;
  • Możliwość pracy przy projektach BIM;
  • Pracę w zespole nastawionym na współzawodnictwo i dobrą atmosferę;
  • Możliwość poszerzenia wiedzy w wielu obszarach technicznych;
  • Opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe płatne dni nieobecności dla rodziców (6 dni rocznie), dostęp do platformy szkoleniowej oraz platformy benefitowej;
  • Jasno określone ścieżki rozwoju;
  • Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) i Inwestor w Kapitał Ludzki 2019, 2021, 2022 i 2023.

Dodatkowe informacje

Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji

Jak się pracuje w Colliers?

Wejdź do naszego biura 😊

Poznaj nasze nagrody