• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)Marketing Specialist | Performance Marketing
    Marketing Specialist | Performance Marketing
    Nowa
    Marketing
    Colliers

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    język polski

    B2B marketing

    Google Ads

    język angielski

    AI

    Mile widziane

    branża nieruchomości

    Opis stanowiska

    Opis firmy

    Colliers jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 62 krajach, w których zatrudnia 17 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w 7 regionach Polski takich jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Katowice i Łódź. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu.

    Colliers jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki w 2019, 2021, 2022 i 2023 r.

    Colliers w Polsce jest również partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Organizacja w swojej strategii kładzie nacisk m. in. na kryteria ESG, przez co podejmuje szereg inicjatyw środowiskowych, społecznych oraz z obszaru ładu korporacyjnego.

    To rola dla osób zainteresowanych obszarami marketingu B2B, nowoczesnymi technologiami oraz kwestiami zrównoważonego rozwoju (ESG). Poszukujemy osoby do zespołu Performance Marketing zapewniającego kompleksowe wsparcie marketingowe dla linii biznesowych oferujących usługi dla właścicieli, inwestorów i deweloperów nieruchomości komercyjnych.

    Twój zakres obowiązków:

    • realizowanie strategii marketingowej Colliers;
    • wsparcie linii biznesowych w obszarze marketingu;
    • zarządzanie projektami marketingowymi;
    • bliska współpraca z innymi zespołami w obszarze marketingu, sprzedaży i analiz biznesowych;
    • raportowanie danych związanych z aktywnościami marketingowymi;
    • bieżące uzupełnianie danych w systemach np. Salesforce, ClickUp, Pardot, Adobe, Marketo i inne;
    • planowanie kalendarza wydarzeń i konferencji, samodzielne organizowanie wydarzeń i webinarów;
    • tworzenie treści marketingowych (w tym opisów usług, mailingów, treści na media społecznościowe, wsparcie działów biznesowych w tworzeniu prezentacji ofertowych oraz współpraca z działem PR i ekspertami przy tworzeniu materiałów eksperckich takich jak blogi);
    • współpraca z organizacjami zewnętrznymi np. stowarzyszeniami, izbami, podwykonawcami, agencjami;
    • wykorzystywanie narzędzi digital (m.in. mailingi, Google Ads, płatne kampanie w mediach społecznościowych).

    Nasze wymagania:

    • co najmniej 3 lata doświadczenia w obszarze marketingu B2B (doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych będzie dodatkowym atutem);
    • pasja do nowych technologii i wykorzystywania AI w marketingu;
    • wrażliwość na kwestie społeczne i środowiskowe oraz zainteresowanie ich wpływem na biznes (ESG);
    • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone działania;
    • kreatywność i chęć poszukiwania nowych, coraz lepszych rozwiązań;
    • umiejętność tworzenia angażujących treści w języku polskim i angielskim.

    To oferujemy:

    • elastyczny model pracy (praca hybrydowa);
    • opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, pakiet kafeteryjny (w tym m.in. karta Multisport);
    • dodatkowe dni wolne dla rodziców (6 dni rocznie);
    • program szkoleń wewnętrznych dostosowany do realnych potrzeb;
    • pracę w firmie dbającej o zrównoważony rozwój organizacji;
    • pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 i 2019 przyznawanym przez Kincentric (dawniej AON) i Inwestor w Kapitał Ludzki 2019, 2021, 2022 i 2023.

    Dodatkowe informacje

    Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji

    Jak się pracuje w Colliers?

    Wejdź do naszego biura 😊

    Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)Marketing Specialist | Performance Marketing