• Wszystkie ofertyRadzyminLogistykaAdministracjaspecjalista ds szkoleń
    specjalista ds szkoleń
    Logistyka
    CSLEKTOR  sp komandytowa

    Radzymin
    1 521 - 1 977 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    analiza

    B2B marketing

    e-commerce

    branża motoryzacyjna

    branża budowlana

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    W związku z dynamicznym rozwojem firma CS LEKTOR poszukuje do swojego zespołu pracownika na stanowisko:

    Pracownik obsługi klienta/ specjalista ds obsługi szkoleń branżowych: maszyny budowlane i drogowe

    PRACA DLA OSOBY Z ZAINTERESOWANIAMI MOTORYZACYJNYMI

    Twój zakres obowiązków:

    współpraca z Urzędami m.in. Urzędami Pracy (wymagana umiejętność tworzenia pism, umiejętność czytania ze zrozumieniem aktów prawnych)

    obsługa klienta stacjonarnie i telefonicznie( wysoka kultura osobista)

    utrzymanie relacji z klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów,

    przygotowanie dokumentów niezbędnych do wzięcia udziału w postępowaniu przetargowym,

    organizacja i zaplanowanie szkoleń (zdolności planowania)

    nadzór nad dokumentacją szkoleniową oraz rozliczeniem szkolenia (skrupulatność)

    przygotowywanie ofert szkoleniowych dla klientów indywidualnych oraz firm (samodzielność działania)

    Wymagania:

    podstawowa znajomość pakietu MS Office (Word, Exel)

    zdolności organizacyjne

    skrupulatność

    zaangażowanie

    komunikatywność

    odpowiedzialność

    analiza

    doświadczenie przy organizacji szkoleń będzie dodatkowym atutem

    stanowisko pracy przeznaczone dla osoby WYŁĄCZNIE z Radzymina lub bliskich okolic

    zainteresowania bądź doświadczenie z branży motoryzacyjnej lub/ i budownictwa KONIECZNOŚĆ

    dyspozycyjność do pracy w soboty KONIECZNOŚĆ

    1 521 - 1 977 USD