• Oferty
  • Wszystkie ofertyLublinLogistykaAdministracjaKupiec
    Kupiec
    Nowa
    Logistyka
    EZEBRA.PL sp z o.o.

    Kupiec

    Lublin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    MS Excel

    wyższe wykształcenie

    język angielski

    negocjajce

    Mile widziane

    e-commerce

    ERP

    Opis stanowiska

    eZebra.pl to jedna z najpopularniejszych drogerii internetowych działająca na rynku już od…13 lat, którą pokochały tysiące klientów w kraju i za granicą. Jesteśmy pewni, że za sukcesem stoi zgrana drużyna pełna zaangażowanych specjalistów wspólnie rozwijających się zawodowo w e-commerce. Jeśli chcesz być częścią tego sukcesu, wspólnie z nami kreować nowe trendy na rynku kosmetycznym i budować przewagę konkurencyjną w wybranym obszarze naszej działalności będzie nam bardzo miło Ciebie poznać.

    Jakie będą Twoje zadania?

    Na tym stanowisku będziesz mieć realny wpływ na kształtowanie oferty produktowej eZebra.pl oraz zarządzanie relacjami z kluczowymi dostawcami.

    Do Twoich głównych zadań będzie należeć:

    • Tworzenie i wdrażanie strategii zakupowej dla wybranych kategorii produktów z naciskiem na efektywność kosztową i dostępność towaru,
    • Budowanie długoterminowych, wartościowych relacji z dostawcami oraz prowadzenie negocjacji przynoszących obopólne korzyści,
    • Zarządzanie polityką cenową oraz wspieranie działań sprzedażowych, aby osiągać wyznaczone cele budżetowe,
    • Śledzenie trendów rynkowych i analiza konkurencji, aby odpowiednio reagować na zmieniające się potrzeby klientów oraz optymalizować asortyment,
    • Ścisła współpraca z działem marketingu przy planowaniu i wdrażaniu kampanii promocyjnych, które zwiększą widoczność produktów,
    • Poszukiwanie nowych, trendujących produktów i marek , które jeszcze bardziej wzbogacą naszą ofertę oraz przyciągną nowych klientów,
    • Analiza wyników sprzedażowych, aby doskonalić strategię zakupową i zwiększać rentowność kategorii produktowych.

    Jakich kandydatów szukamy?

    Poszukujemy osoby, która wniesie do zespołu kreatywność i profesjonalizm, a także umiejętność efektywnego zarządzania zakupami. Idealnie odnajdziesz się na tym stanowisku, jeśli:

    • Masz wyższe wykształcenie, najlepiej w zakresie zarządzania, ekonomii lub dziedzin pokrewnych,
    • Posiadasz silne umiejętności negocjacyjne oraz analityczne, które wspierają podejmowanie trafnych decyzji zakupowych,
    • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
    • Biegle posługujesz się MS Excel oraz narzędziami do zarządzania danymi i procesami zakupowymi (doświadczenie z systemami ERP lub platformami e-commerce będzie dodatkowym atutem),
    • Jesteś osobą kreatywną, elastyczną i potrafisz działać pod presją czasu,
    • Cenisz sobie współpracę zespołową i umiesz budować relacje w zespole.

    Co może dać Ci przewagę?

    • Minimum 2-letnie doświadczenie w zakupach, sprzedaży lub zarządzaniu kategorią w branży kosmetycznej, modowej lub beauty,
    • Praktyczna wiedza o rynku kosmetycznym i trendach w branży, którą potrafisz przekładać na efektywne decyzje zakupowe,
    • Doświadczenie w budowaniu strategii asortymentowych

    Co oferujemy?

    Pracując z nami, będziesz mieć realny wpływ na kształtowanie oferty jednej z czołowych drogerii internetowych w Polsce. Zyskasz możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów.

    Oferujemy:

    • Elastyczne formy zatrudnienia, dostosowane do Twoich potrzeb (umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B),
    • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy, uzależniony od wyników – doceniamy Twoje osiągnięcia,
    • Samodzielne stanowisko z dużą swobodą w podejmowaniu decyzji, dzięki czemu będziesz mieć możliwość realizacji własnych pomysłów,
    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego – oferujemy możliwość awansu oraz regularne szkolenia i kursy, które pozwolą Ci rozwijać swoje kompetencje,
    • Możliwość udziału w krajowych i międzynarodowych targach branżowych, co umożliwi Ci nawiązanie nowych kontaktów i zrozumienie najnowszych trendów,
    • Dodatkowe benefity, takie jak karta Multisport, zniżki na kosmetyki, dofinansowanie szkoleń i kursów oraz spotkania integracyjne.

    Dlaczego warto do nas dołączyć?

    W eZebra.pl stawiamy na ludzi – nasz zespół to nasza największa wartość. Tworzymy przyjazną atmosferę pracy, w której cenimy otwartą komunikację i wzajemne wsparcie. Chcemy, aby każdy mógł się rozwijać zawodowo, mieć realny wpływ na ofertę firmy i działać w dynamicznym środowisku pełnym wyzwań. Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz realizować swoje pomysły i kształtować przyszłość e-commerce w branży kosmetycznej – zapraszamy do nas!