Oferty
Content Marketing Specialist
Marketing

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP, B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

content marketing

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

TWOJE ZADANIA:

  • planowanie strategii contentowych SEO i działań wizerunkowych dla Klientów z branż m.in. medycyna i finanse
  • budowanie mapy treści
  • research fraz kluczowych
  • analiza konkurencji
  • badanie efektywności i optymalizacja działań

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI…

  • posiadasz min. rok doświadczenia oraz sukcesy w prowadzeniu projektów SEO lub projektów contentowych i potrafisz nam o nich opowiedzieć
  • masz strategiczne podejście do projektu (planujesz, zarządzasz/realizujesz, optymalizujesz wyniki) oraz myślisz analityczne (wiesz, że analityka jest punktem wyjścia i gwarantem sukcesu każdej strategii)
  • umiesz zrobić zaawansowany research fraz kluczowych oraz szukać popularnych i ciekawych tematów
  • na bieżąco śledzisz informacje o nowych algorytmach
  • potrafisz dopasować merytorykę treści do intencji wyszukiwania
  • wiesz, jak analizować wyniki konkurencji, żeby osiągać lepsze
  • znajome są Ci pojęcia: refreshing treści, content seeding, pillar content
  • nie są Ci obce narzędzia: Ahrefs, Semstorm, Google Analytics, Google Search Console, Google Keyword Planner, Contadu, SurferSEO, Excel
  • potrafisz ocenić tekst pod kątem strukturalnym, językowym i efektywnościowym

OFERUJEMY:

  • Rozwój u lidera digital marketingu obsługującego TOP marki polskie i międzynarodowe, m.in. z branż: finanse, medyczna, e-commerce.
  • Twój rozwój: na start przechodzisz onboarding z platformą szczegółowo wprowadzającą do firmy i organizacji pracy u nas. Następnie pod okiem doświadczonych specjalistów z naszego działu realizujesz przydzielone zadania Klienckie i na bieżąco dostajesz feedback do nich, stopniowo usamodzielniasz się i dostajesz bardziej złożone oraz samodzielne zadania.
  • Jasne zadania, cele i zasady ewaluacji (min. raz w roku spotkanie ewaluacyjne z przełożonym);
  • Praca 100% zdalna lub hybrydowa. WARSZAWA – Mokotów Daleko od Mordoru. Dog-friendly office;
  • Możliwość elastycznego rozpoczęcia pracy: 8:00-9.30;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia – umowa o pracę, zlecenie lub B2B;
  • Benefity: 1 godzina w tygodniu na własny rozwój lub czas z bliskimi (w piątki kończymy wcześniej), Dzień Urodzin oraz Dzień dla Rodziny, opieka medyczna (Enel-Med) i/lub Benefit Multisport i/lub dostęp do platformy MyBenefit.

Przebieg rekrutacji:

  1. Analiza aplikacji (nasz zespół bardzo uważnie analizuje nadesłane aplikacje. Sprawdzamy dopasowanie kompetencji, doświadczenia i umiejętności do specyfiki zadań i celów).
  2. Wstępna rozmowa telefoniczna z HR o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach
  3. Zadanie.
  4. Rozmowa wideo z liderami działu i HR (to także czas dla Ciebie – śmiało pytaj nas o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie związane z pracą!).
  5. Możliwa dodatkowa rozmowa zapoznawcza z zespołem (opcjonalnie)
  6. Decyzja. Przeanalizujemy otrzymane od Ciebie informacje i poinformujemy Cię o dalszych krokach.
  7. Witaj na pokładzie! Po wspólnej decyzji widzimy się w biurze na Twój pierwszy dzień 🙂