Oferty
Account Manager
Nowa
Marketing

Warszawa
8 000 - 10 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

digital marketing

account

client service

Opis stanowiska

SIEMA! TU CUKIER I SZUKAMY CIEBIE NA ACCOUNT MANAGERA

Cukier to grupa kreatywna z digitalowym zacięciem, która sprawi, że przyszłość stanie się Twoim nowym punktem widzenia.

Szukamy Ciebie, jeśli masz doświadczenie w pracy na projektach 360 - skoordynujesz powstanie spotu do TV, doprowadzisz do realizacji sesji zdjęciowej, przeprowadzisz aktywację digitalową, będziesz współpracować z agencją influencerską, skoordynujesz konkurs, wypuścisz kampanię display, przypilnujesz harmonogramu postów.

Lubisz ludzi, umiesz w tabelki, czasem wymyślisz fajny pomysł na aktywację, nie boisz się zrobić prezki, jest sumienna/y i odpisujesz na maile. Masz doświadczenie w zarządzaniu ludźmi bo są 3 osoby do zaopiekowania w teamie.

Szukamy Cię, jeśli lubisz pracować w reklamie - bardziej niż raportować tabelki do przełożonych innych przełożonych - mamy płaską strukturę i działamy razem, na równi. Chcemy więcej i bierzemy więcej, rozwijamy się bardzo szybko, więc zakres obowiązków może się zmieniać, ale zawsze staramy się wspierać Cię w tym, co serio lubisz robić.

Co oferujemy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie zależne od umiejętności
  • możliwości rozwoju i awansu
  • możliwość współtworzenia i wpływania na decyzje rozwojowe agencji (masz realny wpływ na to czym i dokąd płyniemy)
  • pracę w młodym, otwartym zespole
  • biuro w ścisłym centrum
  • kawę speciality
  • multisport

Czego oczekujemy:

  • minimum 4 lata doświadczenia w reklamie - samodzielność
  • sumienności i kreatywności
  • zajawki i motywacji
  • otwartości na budowani relacji z klientami
  • DOSKO’nałej znajomości tabelek
  • Bardzo dobry angielski w mowie i piśmie

Cukier is better than the rest, better than the next and better than the best.

8 000 - 10 000 PLN

B2B