• Wszystkie ofertyGrodzisk MazowieckiLogistykaLogistykaSpecjalista w dziale zagranicznym
    Specjalista w dziale zagranicznym
    Nowa
    Logistyka
    Dambat

    1 546 - 1 901 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    WF-Mag

    język angielski

    Opis stanowiska

    Kogo szukamy ?

    Osób które chcą pracować i angażują się w wykonywaną pracę, mają doświadczenie w pracach biurowych, w sprzedaży, z bardzo dobrą znajomością angielskiego.

    PRACA STACJONARNA w Adamów 50, A2 Warsaw Park - na wysokości Grodziska Mazowieckiego.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy biurowej w dziale zamówień lub sprzedaży
    • Obsługa programu WF-MAG (mile widziane)
    • Znajomość pakietów biurowych Office
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie (B2)
    • Otwartość i umiejętność pracy zarówno indywidualnej jak i w grupie - dobra komunikacja z innymi działami firmy
    • Systematyczność i dokładność

    Na czym polega praca?

    • Wprowadzanie danych do systemu
    • weryfikacja dokumentów w systemie
    • współpraca z kontrahentami zagranicznymi
    • obsługa logistyczna
    • kompletacja dokumentacji
    • sprawdzanie poprawności danych i zamówień
    • trzymanie terminowości dokumentacji firmowej
    • sporządzanie niezbędnej dokumentacji
    • sporządzanie cen artykułów na podstawie zebranej dokumentacji oraz ich aktualizacja w systemie
    • organizacja transportu dla przesyłek międzynarodowych

    Co oferujemy ?

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, po okresie próbnym
    • Pracę jednozmianową (8-16)
    • Wolne weekendy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Bardzo dobry dojazd
    • pakiet medyczny

    Biura znajdują się przy samym zjeździe z Węzła Grodzisk Mazowiecki, posiadamy bezpośredni parking, natomiast wymagany jest samodzielny dojazd, ze względu na brak połączenia komunikacyjnego.

    Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, spodziewaj się:

    1. Telefonu od Moniki Jaszczyk z działu HR.
    2. Jeśli pozytywnie przejdziesz rozmowę z działem HR, czeka Cię spotkanie z menadżerami zespołu, jako spotkanie stacjonarne.
    3. A na koniec, spodziewać się możesz oferty, bądź telefonicznego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.
    1 546 - 1 901 USD