• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażZarządzanie sprzedażąSales & Marketing Manager
    Sales & Marketing Manager
    Nowa
    Sprzedaż
    DelayFix

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    analiza

    zarządzanie sprzedażą

    marketing

    kreatywność

    samodzielność

    sprzedaż

    B2B

    język angielski

    Opis stanowiska

    DelayFix jest największym podmiotem na polskim rynku w zakresie uzyskiwania dla Pasażerów linii lotniczych odszkodowań za opóźnione lub odwołane rejsy. Spółka pomogła już blisko 100 tys. Klientów i dalej rozwija się zarówno pod kątem nowych produktów, jak i rynków. Otwiera to przed Tobą możliwość zrobienia wymiernej różnicy w podmiocie, który zatrudnia obecnie ponad 100 osób, ma sprawdzony model biznesowy i ciekawe pomysły na przyszłość.

    Jak to robimy: Jesteśmy zespołem pełnym pasji i wzajemnego szacunku, grającym uczciwie i rozmawiającym otwarcie. Dla nas ta praca ma sens.

    Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy kandydatów oraz kandydatek na stanowisko Sales & Marketing Manager

    Jeśli:

    • lubisz sprzedaż, marketing BTL, biznes, kontakt z ludźmi
    • masz głowę pełną pomysłów, ciągle szukasz lepszych rozwiązań
    • unikasz miejsc z długim procesem decyzyjnym i pracą bez celu biznesowego
    • opierasz się na faktach i liczbach i nie zadowalają Cię same opinie
    • potrafisz wziąć sprawy w swoje ręce, wszystkiego doświadczyć i wszystko sprawdzić

    to stanowisko Sales & Marketing Managera w DelayFix będzie dla Ciebie idealnym miejscem pracy.

    Zakres odpowiedzialności:

    • koordynacja działań i rozwój struktury Specjalistów sprzedaży i marketingu działających na terenie całej Polski
    • zapewnienie wsparcia na każdym etapie działania oraz dbanie o rozwój swojego zespołu
    • wdrażanie nowych modeli działania w przestrzeni miejskiej
    • poszukiwanie nowych form dotarcia do Klientów oraz nawiązywanie partnerstw strategicznych
    • budowanie strategii rozwoju biznesu oraz nadzór nad jej realizacją
    • analiza działań sprzedażowych i wdrażanie na jej podstawie usprawnień i optymalizacji

    Kwalifikacje:

    • minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu zespołem sprzedaży
    • znajomość technik sprzedaży i doświadczenie zarówno w B2C jak i B2B
    • zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

    Kompetencje:

    • praktyczna znajomość technik negocjacji i sprzedaży
    • bardzo dobre umiejętności budowania relacji
    • umiejętność motywowania i zarządzania zespołem sprzedaży
    • rozwinięte zdolności analityczne i dokładność
    • kreatywność oraz innowatorskie podejście do rozwiązywania problemów
    • zorientowanie na rezultat;
    • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

    Co oferujemy:

    • pracę w ciekawej branży (lotnictwo, prawo, technologia i big data) oraz najlepszej i najskuteczniejszej firmie tego typu w Polsce
    • atrakcyjny system wynagrodzenia oraz premiowania + pakiet medyczny
    • pozytywną atmosferę pracy i wzajemny szacunek zgodny z misją i wartościami firmy
    • różnorodność zadań i wyzwań
    • partnerstwo ze strony zarządu i managerów
    • możliwość inspirowania i wspierania innych
    • ciągły rozwój wspierany przez pracodawcę
    • pracę z wysokiej klasy specjalistami
    • możliwość inicjowania zmian i szybkiego wdrażania swoich pomysłów