• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażZarządzanie sprzedażąKierownik Rejonu
    Kierownik Rejonu
    Nowa
    Sprzedaż
    Hebe - Jeronimo Martins

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Hebe jest częścią globalnej spółki, ale wszystko od konceptu po logistykę budujemy w naszej siedzibie. Docenimy Twoje pomysły i wiedzę bo chcemy budować biznes w oparciu o ludzi i ich zaangażowanie. Dołącz do jednego z naszych hebest zespołów!

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    budżetowanie

    analiza

    zarządzanie sprzedażą

    KPI

    Opis stanowiska

    Zobacz, czym będziesz się zajmować

    Odpowiada za zarządzanie i rozwój działalności podległych sklepów w celu zapewnienia realizacji celów biznesowych firmy zgodnie z jej wartościami i polityką wewnętrzną. Odpowiada za uzyskanie jak najlepszego wyniku operacyjnego rejonu.

    Nasze wymagania i oferowane benefity

    Odpowiada za realizację budżetu podległego Rejonu Sprzedaży. Analizuje i zarządza kluczowymi wskaźnikami biznesowymi w celu osiągnięcia jak najwyższego wyniku sprzedażowego. Przeprowadza wizyty w sklepach w zakresie zgodności ich funkcjonowania z obowiązującymi standardami i procedurami firmowymi oraz z obowiązującym prawem. Nadzoruje przeprowadzanie inwentaryzacji w sklepach i podejmuje działania stosownie do ich wyników tak, aby osiągnąć założony w tym obszarze cel. Kontroluje utrzymanie właściwego poziomu zapasów i składania zamówień. Podejmuje decyzje dotyczące wydatków w ramach posiadanych uprawnień. Podejmuje działania w sklepach zgodnie z obowiązującymi procedurami firmowymi i posiadanymi uprawnieniami. Wspiera Kierowników Sklepów w rozwiązywaniu codziennych problemów związanych z funkcjonowaniem sklepów. Monitoruje działania konkurencji i innych – istotnych dla sklepów – warunków rynkowych. Na bieżąco monitoruje KPI i działalność sklepów oraz podejmuje stosowne do sytuacji działania. Analizuje zamówienia biurowe i eksploatacyjne w podległych jednostkach. Analizuje straty sklepów, określa ich przyczyny i podejmuje działania zmierzające do osiągnięcia celów.

    Jak o Ciebie zadbamy?

    • Bezpieczeństwo zatrudnienia – od pierwszego dnia Umowa o pracę bez okresu próbnego, a już po 18 mies. masz gwarantowaną umowę „na stałe”.
    • Dostęp do systemu Kafeterii Benefitów, gdzie samodzielnie wybierzesz interesujące Cię propozycje tj. bony zakupowe do popularnych sieci odzieżowych, sportowych czy RTV AGD lub bony do wykorzystania na rozrywkę, sport, relaks czy romantyczną kolację.
    • Wsparcie Twojego dobrostanu – w pełni opłacony dostęp do platformy MINDGRAM dający możliwość skorzystania z konsultacji prawnych, zdrowotnych czy psychologicznych dla Ciebie i 1 członka rodziny.
    • Karta Multisport PLUS – od 50zł/2mies., która uprawnia do skorzystania z PEŁNEJ oferty BenefitSystems – basen, joga, a może siłka lub fitness? Już nie musisz wybierać!
    • Prywatna opieka medyczna MEDICOVER za 1 zł i możliwość przystąpienia do programu grupowych ubezpieczeń na życie
    • Szkolenia dopasowane do Ciebie - możliwość zapisu na kursy w ramach Uniwersytetu Otwartego, dostęp do platformy do nauki j.angielskiego z native speakerami
    • samochód, laptop, telefon