• Wszystkie ofertyPoznańMarketingMarketingMarketing Specialist
    Marketing Specialist
    Marketing
    Deltologic

    Poznań
    1 521 - 3 042 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    CRM

    marketing

    CMS

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    O nas:

    Nasza firma to prężnie rozwijający się zespół zajmujący się tworzeniem oprogramowania, założony w 2020 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu dedykowanych rozwiązań programistycznych dla firm działających na marketplace’ach takich jak Amazon i eBay. W ciągu zaledwie roku zwiększyliśmy nasz zespół dwukrotnie i nadal dynamicznie się rozwijamy. Niedawno przenieśliśmy się do nowoczesnego biura w Murawa Office Park w Poznaniu. To właśnie stąd obsługujemy globalnych klientów, pomagając im osiągać sukcesy na wymagającym rynku e-commerce.

    Jeśli szukasz miejsca, w którym panuje swobodna, ale ambitna atmosfera, a Ty możesz realnie wpływać na rozwój firmy, dołącz do nas!

    Czym się będziesz zajmować?

    • Planowaniem i wdrażaniem strategii marketingowych, które będą wspierać rozwój naszej firmy.
    • Tworzeniem skutecznych kampanii e-mailowych.
    • Projektowaniem i realizacją kampanii content marketingowych.
    • Zarządzaniem płatnymi kampaniami reklamowymi i optymalizacją budżetów reklamowych.
    • Budowaniem rozpoznawalności marki Deltologic na rynkach międzynarodowych.
    • Pisaniem angażujących artykułów na naszego bloga.
    • Nagrywaniem i publikowaniem filmów na nasz kanał YouTube.
    • Mierzeniem i analizowaniem efektywności kampanii marketingowych na podstawie danych.
    • Tworzeniem postów na social media dostosowanych do specyfiki poszczególnych platform.
    • Ustalaniem harmonogramu publikacji i dbaniem o spójność strategii w mediach społecznościowych.
    • Współpracą z zewnętrznymi freelancerami (np. montażystami filmów).
    • Budowaniem lejków marketingowych i sprzedażowych.

    Czego wymagamy?

    • Wykształcenia wyższego (licencjat lub magister w dziedzinie marketingu, zarządzania, komunikacji lub pokrewnej).
    • Minimum 2 lat doświadczenia w marketingu, z preferencją dla doświadczenia w branży e-commerce, IT lub digital marketingu.
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2+/C1, która umożliwi swobodną komunikację w mowie i piśmie.
    • Znajomości narzędzi CRM i CMS.
    • Kreatywności i otwartości na nowe pomysły.
    • Zdolności budowania relacji z odbiorcami i angażowania ich w działania marki.
    • Znajomości najnowszych trendów marketingowych oraz umiejętności wdrażania nowoczesnych narzędzi i technik.
    • Proaktywności i inicjatywy, które pozwolą Ci podejmować własne działania, budować i prowadzić zespół, a także realizować nowe projekty marketingowe.

    Co oferujemy?

    • Kwartalną premię finansową, zależną od wyników własnych i firmy.
    • Realny wpływ na decyzje projektowe.
    • Pracę nad międzynarodowymi, ciekawymi projektami.
    • Elastyczny harmonogram pracy hybrydowej (1 dzień zdalny w tygodniu).
    • Rozwój, możliwość awansu i budowania zespołu marketingowego od podstaw.
    • Płatny urlop i przyjazną atmosferę w pracy.
    • Kartę Multisport opłacaną przez firmę.
    • Udział w firmowych imprezach i wyjazdach integracyjnych.
    • Niezbędny sprzęt do pracy: MacBook oraz monitor 4K.

    Jak wygląda proces rekrutacji?

    • Prześlij nam swoje CV oraz portfolio.
    • Skontaktujemy się z Tobą na krótką, około 15-minutową rozmowę telefoniczną.
    • Jeśli się zakwalifikujesz, zaprosimy Cię na spotkanie z Co-Founderem firmy, z którym będziesz bezpośrednio współpracować.
    • Po spotkaniu przekażemy Ci informację zwrotną oraz decyzję o zatrudnieniu.
    1 521 - 3 042 USD

    B2B