Graphic Designer/ka

Design

Graphic Designer/ka

Design
Magazynowa 2, Białystok +1 Lokalizacja

Dentsu Polska

Pełny etat
UoP, B2B
Specjalista / Mid
Praca hybrydowa

Opis stanowiska

Grupa dentsu to globalna sieć komunikacji marketingowej stworzona z myślą o przyszłości. W jej skład wchodzą marki: Carat, iProspect, Amplifi, dentsu X i Dentsu Creative.


Przyjmując skoncentrowane na ludziach podejście do transformacji biznesowej, wykorzystujemy naszą wnikliwość do łączenia marki, contentu, handlu i doświadczenia - wszystko w oparciu o innowacyjną kreatywność.


Nasza główna siedziba znajduje się w Tokio, a 65 000 ekspertów/ek pracuje w czterech regionach (Japonia, Ameryka, EMEA i APAC). dentsu łączy japońską innowacyjność ze zróżnicowaną, globalną perspektywą, aby napędzać rozwój klientów i kształtować społeczeństwo.



Obecnie do dentsu Creative szukamy osoby na stanowisko: Graphic Designer/ka (regular/senior)

Miejsce pracy: Warszawa/Białystok



Stawiasz na kraft? Wszystko musi być dociśnięte? Nie boisz się kreatywnego i koncepcyjnego myślenia? Jeśli tak, to znaczy, że szukamy Ciebie! :D



Zakres Twoich obowiązków:

  • Tworzenie form graficznych z obszarów Social Media, Facebook, digital, prezentacji, identyfikacji wizualnych, stron www, banner, screening, mailing, BTL, itd.;

  • Proponowanie koncepcji wizualnych w oparciu o brief dla w/w obszarów;

  • Proponowanie koncepcji kreatywnych / idei w oparciu o brief;

  • Czynny udział w procesach przetargowych w zakresie kreowania / wymyślania koncepcji kreatywnych oraz koncepcji wizualnych, jako odpowiedź na brief przetargowy;

  • Prezentowanie propozycji pomysłów na rozwiązania graficzne lub ich części przed klientami agencji;

  • Wykonywanie bieżących prac dla klientów agencyjnych zgodnie z brandingiem i w dopasowaniu do wymagań klienta;

  • Współpraca z działem kreatywnym i wsparcie w realizacji idei kreatywnych w postaci wartości dodatniej z obszaru designu;

  • Bliska współpraca ze studiem produkcyjnym przy realizacji wszelkich form graficznych dla potrzeb ATL;

  • Bliska współpraca z działem content, np. przy opracowaniu komunikacji oraz finalnych form contentowych.


Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe – kierunkowe;

  • Doświadczenie w projektowaniu graficznym;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (After Effects, Premiere, Photoshop, InDesign);

  • Wiedza z zakresu identyfikacji i komunikacji wizualnej oraz znajomość branży reklamowej;

  • Inicjatywa w działaniu;

  • Dyspozycyjność i dobra organizacja pracy;

  • Biegła znajomość języka angielskiego;

  • Mile widziane umiejętności z zakresu html.


Oferujemy:

  • Pracę w globalnej, dynamicznie rozwijającej się grupie z obszaru komunikacji marketingowej;

  • Samodzielność w działaniu w zakresie powierzonych zadań;

  • Możliwość rozwoju w ramach grupy dentsu w Polsce i na świecie;

  • Szkolenie on-boardingowe;

  • 3 dodatkowe, wolne dni płatne - tzw. „Wellness days”;

  • 2 dodatkowe dni przeznaczone na wolontariat pracowniczy;

  • Summer Fridays - w okresie wakacyjnym (od czerwca do września, w piątki kończymy pracę 2 godziny wcześniej);

  • Hybrydowy tryb pracy – zależnie od ustaleń w zespole;

  • Wewnętrzne programy szkoleniowe;

  • Nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance;

  • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi;

  • Finansowane przez pracodawcę Ubezpieczenie na życie UNUM z możliwością rozszerzenia o dodatkowe pakiety;

  • Kafeteria NAIS;

  • Dostęp do platformy Mindgram;

  • Dofinansowanie do karty sportowej Medicover sport lub Multisport (do wyboru) i wiele aktywności sportowych w ramach grup zainteresowania.


W dentsu cenimy różnorodność, równość i inkluzywność. Staramy się, aby każda osoba czuła się swobodnie, była doceniana, szanowana oraz mogła wnosić swoje unikalne doświadczenia i umiejętności do naszej organizacji.

Potwierdza to wynik naszego badania zaangażowania w kategorii szacunekjestem traktowany/a z szacunkiem i godnością, który wyniósł w tym roku 84%. Zapraszamy do aplikowania osoby o różnych doświadczeniach i kwalifikacjach, które mogą wzbogacić nasz zespół.

Wymagane umiejętności

design

reklamy

digital marketing

social media

content marketing

pakiet Adobe Creative Cloud

Znajomość języków

Polski: C1

Angielski: B2

Mile widziane

praca z klientem

Adobe After Effects

Adobe Premiere Pro

Adobe Photoshop

Adobe InDesign

HTML

Jira

Microsoft Teams

Lokalizacja biura

Oferta dodana: 07.01.2026

Graphic Designer/ka

Podsumowanie oferty

Graphic Designer/ka

Magazynowa 2, Białystok
Dentsu Polska
Aplikując zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Informujemy, że administratorem danych jest Dentsu Polska sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 12 (dalej jako "administrator"). Ma... WięcejThis site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.